Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet oka a hasfájásomnak a...

Lehet oka a hasfájásomnak a rendszertelen étkezési mód?

Figyelt kérdés
Azaz, elég válogatós vagyok, inkább akkor eszek bőségesen amikor fogamra való kaja van, de karácsony óta néha fáj a hasam és sürgős dolgom is van... . Ma is többet ettem ebédre, és megint fáj/t a hasam. Azt nem tudom, h ez valami betegségnek tudható be, vagy csak a hirtelen kiadós étkezésnek...Válaszotok előre köszönöm!
2010. jan. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régen állandóan telezabáltam magam, aztán nem ettem semmit, és ezt így teljesen rendszertelenül.


Vastagbél gyulladás lett az eredménye, ami szintén hasmenéssel indult, majd durvább is lett.

Aztán kezelték, gyógyszerek, diéta, és naggyából elmúlt.


Azóta annyit megteszek, hogy nem zabálom halálra magam egy-egy étkezésnél :)

2010. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megkérdezhetem,h mi lett a komolyabb következmény? megtennéd h leírod?:$
2010. jan. 10. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

véres széklet, meg volt hogy egy hétig feküdtem az ágyban, mert úgy fájt a hasam, aztán 10 nap kórház, vizsgálatok, az se volt kellemes, és állandó hasmenés, vagy székrekedés.

Telenyomtak gyógyszerekkel, amiket már utáltam megenni, aztán elmúlt, de nagyon lassan.

2010. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Megpróbálok kicsit odafigyelni akkor az étkezésemre:)
2010. jan. 10. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!