Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükület kezelése?

Cannibal kérdése:

Fitymaszükület kezelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nos az lenne a baj,hogy merev állapotban nem tudom lehúzni a fitymát a makkról.Nemsokára megfogom beszélni a szüleimmel is,hogy fitymaszükületem van.Szerintetek jó a körülmetelés?Esetleg van mas megoldás is?A melegvizes huzogatás nem jött be...

2015. febr. 19. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
A körülmetélés egészséges, jó dolog, nagyon sokan úgy is megcsináltatják, hogy nincs szűkületük. Ez nem a mosás - nem mosás dilemma, a körülmetélt hímvesszőt is meg kell naponta mosni.
2015. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

Birom h férfi rovat de nők pontoznak le ezerel mert nekem ne modja senki h egészséges férfi inkább vágad par cm-t és veszit el több milió érző ideget. illetve hagyja bekérdgesedni farkát ..


pontozatok le nem izgat

az igazság akkor is ez

2015. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

50%-os metélés mániás már megint itt van,hagyjad már ezt a dumát.


A fitymának szerepe van a sexnél is,tele van idegekkel,nem hiába nőtt oda.

2015. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
39 %-os metélés-ellenes mániás megint itt van, és általánosít, hogy mindenkinek rossz, aki átesett rajta. ezzel hülyeséget beszél úgy, hogy ő maga nem esett át rajta.
2015. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Te sem estél át rajta!Miről beszélsz?


Egészséges test csonkítását nem támogatom!

Vagy hogy más dönthessen mit tesznek egy gyerek testêvel.


Meg lehet nêzni akik akaratuk ellenére estek át rajta baba,gyermekkorban hogy a műtét alatt hiába az érzéstelenítő bizony fájdalmakat éltek át.



Akik átestek metélésen és jó is lett a végeredmény,elégedettek vele, sokan megmondták,hogy ha nem lett volna rá szükségük nem tettêk volna meg,mert bizony hosszafalmas kellemetlensêgeken estek át.

2015. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, honnan veszed az infót, de nagyon tévedsz: 4 éve estem át a procedúrán, saját döntésem által. Így "talán" kicsit több személyes tapasztalattal rendelkezem, mint Te, aki tapasztalat nélkül osztja az észt.

Mindenkinek szíve joga, hogy mit támogat és mit nem. Én az ész nélküli hülyeségek terjesztését nem támogatom, speciel.

2015. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
A körülmetélés nem csonkítás, hanem évezredek óta végzett hasznos beavatkozás. Akik átestek rajta azok elmondták: megbánták, hogy annyit filóztak rajta, és ha tudták volna, hogy ez csak ennyi, akkor már évekkel azelőtt megcsináltatták volna! Fitymaszűkülettel (rövid fitymafékkel) ugyanis nem lehet normális nemi életet élni. Arról nem is beszélve, hogy a barátnőik, feleségeik is nagyon pozitívnak ítélték a változást!
2015. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Metélés mániás!


Pont hogy aki korrekt volt azok (felnőttként metêltêk fitymaszűkület miatt)leírták ês a párjuk is a sexben nem lett semmifêle változás,nem lett jobb.


Az változott meg,hogy akinek súlyos szűkülete volt és emiatt kellemetlenségei voltak,azok megszüntek.

(Bár olyan is volt aki azt írta rosszabb lett,makk extrém érzêkenysége)


Ezt sivatagi nêpek végeztêk,tőlük ered,ott nem volt mód napi tisztálkodásra,nem a kőkorszakban élünk,napi tisztálkodásra van mód!!!!



DE az csonkítás amikor egy egêszséges embert,aki mêg nem dönthet magáról (mert gyerek még,kiszolgáltatott)erőszakkal metélnek körül,más a teste egy rêszêt levágatja onnan!!!

Meg lehetet nézni hogy a seb átkötözése és a műtét is fájdalmakkal járt nàluk!



Ne keverd a saját döntést és az erőszakos módon tôrtênő,más által eldöntött metêlêst(itt gyerekekre gondolok),vagy amikor olyan mértékű szűkület van ami miatt nincs más megoldás,azt el is fogadom!Ez 3 különböző dolog.

2015. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

88%-os ês az 50%-os nak írtam,nem neked!


De mondom más a sajàt döntés,ha valóban alaposan ártrágta,nem rádumálta valaki,más amikor valakinek olyan súlyos a fitymaszűkülete hogy sajnos ez az egyetlen verzió és más az amikor egy kiskorú gyerek(akár baba,kisgyerek mêg),vagy fiatalkorú,aki egêszsêges és akarata ellenére metélnek körül,mert ez utóbbi csonkítás!

Más amikor eldöntötte más helyetted hogy műtêtnek tesz ki,a legérzékenyebb rêszed egy bőrrészêt levágatja,összevarratja,fájdalomnak tesz ki!!!


És okê hogy te magad döntöttél és lehet neked nem voltak kellemetlensêgeid,de a többsêg 2 hétig tartó intenzívebb kellemetlensêgről számolt be(seb nedvedzés,dagadás,ödéma,kellemetlenség seb kötözésnél,varratokkal)és hosszú hetek mire viszonylag megszünnek ezek,több hónap mire a hegel halványodnak.

2015. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!