Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitzmaszükület kezelése? ....

Fitzmaszükület kezelése? . (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban se tudom lehúzni a bőrt a fitymámról(18 éves vagyok).Kiskoromban letudtam húzni(kb 1-4 osztályosan) de akkor is nehézkesen.Csak műtéttel lehet kezelni? Mértne lehetne fokozatosan tágitani mint a fültágitást?

2015. máj. 20. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Háziorvosod csak van. Akkor beszélj vele, majd elküld valahová.
2015. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sehogy nem tudod lehúzni, akkor sajnos valószínűleg körül kell metélni. Ami egyébként nem akkora tragédia, mint azt sokan a neten beállítják. Egy orvosnak mutasd meg, ha azt mondja, hogy heges és gyulladt, akkor már sajnos képtelenség tágítani. Azt ajánlom ne halogasd, én is azt tettem, azt a végén vertem a fejem a falba, hogy nem csináltattam meg korábban, hanem inkább stresszeltem rajta.
2015. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Trebuie doar să învețe limba română. Dar nu vei scăpa fără medicamente.

Értsd már meg, hogy nem lehet műtét nélkül megoldani! Akár tudsz románul akár nem. Költözz akkor fel a Hargitára ahol nincs körülötted nő és verjed életed végéig. Mert hogy nővel nem fog működni az is biztos.

2015. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Hogyan értetted hohpgy nem fáj ha erősen húzom hàtra se masztinál?



Most akkor hátra tudod vagy sem húzni a fitymád?

Hogyan mostad meg eddig a nemiszervedet?



Meleg vízben,ázzál picit a vízben 10-15 percet,majd óvatosan nézd meg hogy a makkodról sikerül e a fitymát picit lehúzni.Ha nem ne erőltesd,hagyjad abba.

Ha siketül picit lehúzni akkor nagyon óvatosan mindig picit húzkod hátra,minden nap.


Meleg vízben nêha lehet a fitymát tornáztatni,de nem tudom nálad ez lehetséges e,ha picit sem lehet mêg vízben se hátrahúzni akkor nem valószínű.


Vagy fitymaszűkületed vagy akár fitymaletapadásod is lehet.


Urológushoz mindenkêppen el kellene menned,hogy megvizsgáljon az orvos,elmondja hogy milyen megoldás lehet rá,ha a körülmetélést kérdezd meg hogy más műtéti eljárással a fitymaszűkületed lehetne kezelni esetleg mert metélést nem szeretné.

Ha azt mondja van más megoldás,kérd meg mesêljen róla,ha nincs akkor sajnos ez az egyetlen megoldás.


Attól hogy megvizsgál az urológus nem kell egyből semmilyen műtêtbe belemenned,de legalább tudnád mik a lehetősêgeid ês átgondolhatnád mi legyen,ráérsz majd később dönteni.



De urológushoz menjêl mielőbb el!


Az orvos csak megvizsgálna egyenlőre nem kényszerít semmire!

2015. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

1) látatlanban azt mondani, hogy tutira műtét lesz belőle: felelőtlen kijelentés. ha nem heges, akkor sok munkával ugyan, de még lehet belőle valami szike nélkül is.

2) a nyújtás működhet a te esetedben is, a helyzet pedig a mostaninál rosszabb úgyse lesz. ennek segítésére az orvos felírhat szteroidtartalmú kenőcsöt.

3) háziorvoshoz menj el, tovább tud irányítani szakorvoshoz vizsgálatra

4) én eddig tényleg azt hittem, hogy az oskolában megtanítják az embert románul is...


38%: szerintem úgy értette, hogy ha húzza is hátrafele, nem jön hátra semennyire, de nem is fáj neki, vagyis azon túl hogy amúgy nem tudja előbujtatni a makkját, nincs semmi baja.

2015. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Köszi 59%-os így tisztább lett a kép.



De jó lenne ha a kérdező a kérdésekre válaszolna hogy pontosabb képet kapjunk a szűkület éről.

2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

köszi kérdező a privát választ.


Szerintem akkor minnél előbb látogass meg egy urológust mert az is lehet hogy letapadt a fitymád a leírtak alapján és ha arról van szó akkor nem kell műteni,hanem az orvos fel fogja rántani a fitymád.


de vízben próbáltad már kicsit hátrahúzni a fitymád?

2015. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nincs letapadva a fitymám,tudom mozgatni a bõrt a makkomon.

Próbáltam meleg vízben húzgálni nemvettem èszre tágulást.

2015. jún. 19. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!