Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogok tudni majd normálisan...

Fogok tudni majd normálisan pisilni még?

Figyelt kérdés

Megsérült a húgycsövem egy biciklis esés következtében. Megműtötték, egy csövet vezettek be a hasamon át a hólyagba. Ez most elég sokáig így lesz. Nagyon félek. Meg fog ez gyógyulni rendesen majd? Mik lehetnek az esèlyek? És meddig fog ennyire fájni?

22/F



2016. jún. 1. 16:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nehogy összevesszetek miattam, majd az orvos megmondja, persze, csak kicsit félelmetes h pont "ott" sérültem meg.
2016. jún. 1. 21:25
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Valaki úgy él, hogy nincs végbele és a kaki megy egy zsacskóba.. Szóval.. Mindenhol lehet sérülés..
2016. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, mi a szart kell itt hőbörögni azon, ha egy ápoló a legjobb tudása szerint válaszol?? Ha nem lenne világos egyesek számára: ez a gyakoris kategória egészségügyi kérdések gyűjtőhelye, ahol (mily meglepő) egészségügyi kérdéseket tesznek fel az emberek.. mindezt annak tudatában, hogy nem feltétlenül szakorvosok fognak válaszolni. Néha egy sorstárs, vagy egy témában érintett (v.ö. ápoló) válasza is segítség lehet..
2016. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
úhh kérdező, mit csináltál hogy így megsérültél?
2016. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!