Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Képtelen vagyok piszoárba...

Képtelen vagyok piszoárba pisilni, ha van a térségbe egy másik férfi. Ezt hogyan küzdhetem le?

Figyelt kérdés
Borzalmasan zavar ez, és ez kb. egy éve kezdett el jelentkezni. Azelőtt semmi baj nem volt azzal, hogy másvalaki előtt kellett pisilnem. És nem is értem, hogy miért van, mert nem érzem azt, hogy szoronganék mert áll ott valaki, egyszerűen nem jön, aminek jönnie kellene. Ha bemegyek egy fülkébe, ahol senki nincs, ott nincs ezzel probléma.
2016. aug. 7. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Járj női WC-be.
2016. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%

Akkor jarj tovabbra is fulkebe. Engem is zavar. En is fulkebe jarok. Evvan.


Miert kerult a homoszexualitas kategoriaba ez a kerdes? Ugy egyaltalan, mi koze a kerdesednek a szexualitashoz? Ha ezt elmagyaraznad halas lennek. xd

2016. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert kb. egy éve kezdenek a fiúk is úgy érdekelni férfi létemre, és arra gondoltam, hogy emiatt lehet...
2016. aug. 7. 17:48
 4/6 anonim válasza:
47%
Most azért törölték a moderátorok a válaszom mert olyan szavak voltak benne hogy f...sz, b..zi. Akkor ezentúl pénisz és meleg szavakat használom. Nem tdom kérdező olvastad-e. De akkor röviden: ne félj győzd le a fóbiád, légy férfi, és azok a közösségi terek, amik férfiak használnak wc, öltöző, zuhanyzó lehet természetesen viselkedni, és a véleményem továbbra is az, hogy a mai férfiaknak kellene sorkatonaság mert nem tudnak egymással normális emberi kapcsolatot kialakítani.
2016. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Igazad van 4 es.Sokszor én is kiakadok a természetes szó használatok törlésekor .Jó lenne ott is haladni a korral .

Akár az egész szabályzatot újra gondolni .Az élet nem áll meg,az halad előre .Nem tudom hol lehetne ezt szóvá tenni,lenne e értelme e egyátalán a jövőt illetően .Jönnek itt a figyelmeztetések ,letiltások nyakra ,főre .

Hogy a kérdésre is irjak,kivédjem a letörlését eddigi válaszomnak ,csak a pisilésre koncentrálj,és akkor menni fog .Ez pszichológiai gond,és nem betegségtől van

2016. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én kiskoromtól kezdve ezzel küzdöttem, de az utóbbi években próbáltam rákényszeríteni magam, hogy piszoárba is tudjak pisilni mások elött. Addig tartottam vissza a pisit, h ne legyen más választásom, minth hugyozzak, pláne h a fülke folyton foglalt v tele van szarva. Meg ahogy előttem is írták, a pisilésre kell koncentrálni. Meg arra, h többi férfi sem kíváncsi a farkadra v arra ahogy te pisilsz.

Nekem ezek váltak be. :) 23/F

2016. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!