Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem az a problémám hogy a...

Nekem az a problémám hogy a fityma és a makk alja össze vannak ragadva,14 évesen ez normális? Ha lehet mondjatok valami házi megoldást, mert ilyen kis mértékű letapadás miatt nem akarok dokihoz menni! Persze ha feltétlen szükséges akkor elmegyek.

Figyelt kérdés

Ugy kb 2-3 mm-es letapadásról van szó.

Mindenképp meg szeretném szüntetni mert mikor a főnök áll, olyankor letudom húzni a fitymát, csakhogy a letapadás miatt nem tudom berakni a makk mögé és igy mindik visszavándorol


2010. ápr. 22. 17:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Végülis lehúztam de most a lehúzott területen nagyon érzékeny és ha megnyomom fáj, méghozzá a makk mögül valami fehér híg lötty jön ki, az normális???
2010. ápr. 30. 20:07
 12/18 anonim válasza:
Túró :D :D bocsi, tudom nem vicces de ezt muszaj volt :D ...na meglehet, hogy az a feher lotty az "kosz" ami felgyulemlett, mivel nincs levalva a bor, nehezebb eltavolitani tisztalkodasnal, a bor es kalap kozt ottmaradt, es neha eszreveszed ha tavozik... remelem ertheto voltam valamennyire, baromi almos vagyok :D
2010. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én vok: "A válasz megírásának időpontja: 04-22 18:18"

Nekem is érzékeny volt, de ez elég nyilvánvaló, miután letépted, ráadásul elég sok ideg megy ott :D a fehér lötty... nemtom, mosd meg jól, aludj rá egyet, esetleg kenegesd vmilyen krémmel, aztán 1 hét múlva már csak egy rossz emlék lesz.

2010. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Müködik a letépős módszer
2010. jún. 30. 02:15
 15/18 anonim válasza:
Fogd be a végét a dákódnak mielőtt elkezdesz pisilni és szorítsd össze! Ez is rásegíthet! Csak szét ne durranjon!:)
2010. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

őőőőő

már jópár hónapja megoldódott az ügy, ugyhogy nem kell több válasz

2010. jún. 30. 22:50
 17/18 anonim ***** válasza:
És végül hogy sikerült? (én voltam az alapötlet atyja xD)
2010. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jol, lejott és semmi gond, csakhogy kiderult hogy kozbe rovid a fitymafékem, ugyhogy most azon ugykodom hogy meghosszabodjon
2010. nov. 20. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!