Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkielégités után mi ez a...

Önkielégités után mi ez a fura érzés?

Figyelt kérdés
Kíváncsi voltam hogy kibírok-e hosszabb időt önkielégítés nélkül (kibírtam). Ma végeztem először önkielégítést ez a kihagyás után,de arra lettem figyelmes hogy valamiért nem jó.Mármint jó esett,de utána olyan fura fájdalmat éreztem,olyan elég tompa ami meg is szűnt,de csak önkielégítés után jelentkezik,olyan tényleg nagyon tompa,de nem tudom mihez viszonyítani a fájdalmat,mert tényleg nem erős,de nem is kellemes.Az útobbi időben előfordult hogy erőlködnöm kellet vizelésnél,de ezt betudtam annak hogy zavar hogy közbe mindenki ide-oda rohangál.De most már kicsit másképp gondolom,ez a tompa fájdalom lehet valamilyen fertőzés vagy felfázás az oka ?
2016. nov. 26. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a felfázástól is, bár ahhoz általában csípős vizelet is társul. Valami prosztata probléma lehet inkább.
2016. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyen önmegtartóztatást, de én színeztem minden nap, csak nem a teljes képet.
2016. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!