Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el anyukámnak?...

Hogyan mondjam el anyukámnak? → Hogy Urológiára kellene mennem mert valami baj lehet a bal herémmel :$ 14/f

Figyelt kérdés
Már 2 napja meg nagyobbodott a bal herém,tegnap fájt ma reggelre pedig mikor hozzá érek olyan mintha zselatin lenne a herém körül! :$ Nos ez az! hogy mondjam el anyukámnak hogy ne hogy azt higgye valami tréfa stb.? Előre is köszi a válaszotokat! :{ Remélem tudtok segíteni!
2016. nov. 28. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán mondd el neki, nem viccel az ember ilyenekkel
2016. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem biztos, hogy urológia. Netán még mumpsz is lehet, különösen, ha volt valami ilyen jellegű vírusfertőzésed a közelmúltban. Akkor pedig sürgősen orvos.

[link]

2016. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha édesanyád elé állsz és azt mondod hogy "azt hiszem baj van, férfi probléma, el tudnál kísérni az urológiára?" Akkor szerintem el fogja hinni, hisz ilyennel nem szokás viccelni.
2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Mond el anyudnak zselatin nélkül. Mondjuk így. "Figyelj anyu! Két napja nagyon fáj a herém. Jó lenne elkisérnél az urológiai szakrendelésre. Nagyon félek." Vagy elmehetsz egyedül is az urológiára. De ne késlekedj! Ez nem játék.
2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Mond el h aggódsz. H lehet gond van. Akár mutasd is meg neki. Valszeg aggódni fog a gyerekéért, ezèrt mindent meg fog tenni, hogy jó ellátást kapj. Ne azon stresszelj h mit fog szólni.. kiskorodban pelenkázott,foglalkozott veled.. ameddig kiskoru vagy ne ezen izgulódj..
2016. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vaciláltam, h hogy mondjam el, amikor fájt az egyik herém, de hidd el nem fogja azt mondani, h tréfálsz, ezek komoly dolgok jobb hamarabb kideríteni mi a gond, tudja nagyon jól, h ez mekkora nagy dolog, h kiállsz elé ilyennel!
2016. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14 évesen már egyedül is elmhetsz urológushoz ha nem mersz szólni otthon,beutalóem kell,tb kártyát,személyit vigyél magaddal és menj el!!!!



Ha mégis szólsz anyukádnak,menj oda és mond meg anyu el ,nagyon fontos dolgról szeretnék beszélni veled, el kellene kísérned urológiára, ha elkísér jobb ha anyukád a váró terembe majd kint megvár és csak vizsgálat után megy be az orvoshoz beszélni,mert pár helyen nincs elkülönítet vizsgáló és azért jobb ha nem anyud előtt akar megvizsgálni(a legtöbb helyen van elfüggönyözve vizsgáló)



Voltál már orvosnál?

2016. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah..már igaz régen irtam de voltam orvosnál...Herevizsérvem volt :$ jó hogy időben szóltam...megfelelő kezelésekkel már semmi baj..😀
2016. dec. 18. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Ügyes voltál.A herevisszért ha időben elcsípik és enyhe akkor a műtétet meg lehet úszni.

Sikerült megúsznod a mütétet?

2016. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére megúsztam a műtétet... ':\
2016. dec. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!