Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hullik a hajam ilyen...

Miért hullik a hajam ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Egy kényes kérdést szeretnék feltenni nektek.

Már egy jó ideje megfigyeltem, hogy fokozatosan hullik ki a hajam a fejtetőtől lefele. Meg oldalt is látszik egy kicsit. Ha valaki szemből néz, nem annyira látja, de felülről annál jobban.

Szóval jah... sokat olvastam róla, hogy mi lehet az oka, írták, hogy: a férfi hormon termelése, ami a haj zsírosodását is okozhatja (mellékesen megjegyzem, hogy az is tapasztalható), akkor a helytelen táplálkozás, stressz (ezekből is van dögivel).

A fodrászom a bőrorvost javasolta, ezenkívül mindenféle gyógyszertári gyógynövényes kenceficéket, de... igazság szerint nem nagyon hiszek ezekben. A genetikai öröklődés szerintem ki van zárva, mert kérdeztem a szüleim, szerintük senki nem kopaszodott fiatal korban és a tesóm se kopaszodik.

A fodrászom szerint még van lehetőség visszaállítani a dolgot, deh.. hogyan lehetne? Valóban el kellene mennem bőrorvoshoz?

Meg amúgy... szerintem a stressz és a táplálkozás lesz itt a főbűnös, de hogyan tudnék ezen változtatni. Minden nap ér stresszes helyzet, a baj hogy néha nem tudom megfelelően levezetni. Meglehet hogy ez is okozhatja a hajhullást.


18/F



2017. febr. 14. 15:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Én sem látok sok összefüggést a szem és a haj között, de hát... ők tudják. :) Kíváncsi vagyok hogy a bőrorvos mit fog mondani, bár az még odébb van.


Oké, mégegyszer szia:)

2017. febr. 17. 22:15
 22/22 A kérdező kommentje:

Halihaló. Ahhoz a nőszemélyhez szólok, akit ennél a kérdésnél irsmertem meg és beszélgettem vele :) de ismeretlen okok miatt letiltották a felhasználó nevét, vagy törölte, nem tudom. :/

Minden esetre nem tudok neki írni és jó volna, ha mihamarabb visszaírna majd (email címet is adtam egyszer). :)

2017. ápr. 21. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!