Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Ha igen...

Pajtikaa kérdése:

Fitymaszűkületem van? Ha igen mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég sok választ és kérdést láttam a fitymaszűkületről ezen az oldalon. Nekem egy olyan problémám lenne, hogy szerintem nekem is fitymaszűkületem van.

A bőr nemhúzódik hátra teljesen egy kis vékony darab bőr megakadályozza a teljes hátrahúzódást. Ez fitymaszűkület?

Rendesen kitudom verni, viszont utána elég érzékeny. Nővel nem voltam még. Ezzel mit lehet kezdeni? Illetve a bőr alatt amennyire tudom kiszedem a koszt, de azért még marad benne, hogy szedhetném ki?

Előre köszönöm a normális válaszokat!



2017. ápr. 1. 00:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
nyugodj meg ez nem fityma szükület! szerintem te a fityma félre gondolt és az természetes minden férdinak van
2017. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a fityma gondolkodik? Mik ki nem derülnek. Vagy részegen írtál? Mert kb a mondandónak annyi értelme van mint amikor Molnár Krisztián beszéli a szobában töltött életét.
2017. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Pajtikaa, nincs fitymaszűkületed. Tisztítás cáljából mossad, szappannal. Máshol is hozzád érhet a víz, nem lesz baj.
2017. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Derwer válasza:
17%

Lehet fitymaszűkület szerintem. De ezt egy urulógus megmondja majd, menj el, vizsgáltasd meg.


Ha fitymaszűkület, akkor jó eséllyel műtét lesz, amikor is levágják a fityma bőr egy részét vagy egészét.

Igen, ez szarul hangzik, de maga a műtét gyors, fájdalom mentes. Utána a felépülés már jóval kellemetlenebb, de 3-4 hét után már elmúlik szinte minden kellemetlenség és a végére ez lesz a természetes.

2017. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha fitymaszukulet akkor olyan mintha egy gyűrű lenne körülötte ami nem engedi ,hogy felhuzd a bőrt ,ha nincs az a gyűrű akkor tuti ,hogy nem az.
2017. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan nekem attól a bőrdarabtól nem megy hátra jobban ami megtartja. Akkor ez lehet nem is fitymaszűkület? Csak mert kicsit megvagyok ijedve.
2017. ápr. 1. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor nem a féked rövid?
2017. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El kell vele menned orvoshoz!
2017. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb mennyire tudod a fitymád hátrahúzni ha ernyedt és ha merev a péniszed?

Mennyi idős vagy?

Meleg vìzben probáltad màr a fitymád hátrahúzni?

(Nedves közegben,vìzben vagy sikosító segítségével sokszor könnyebb hátrahúzni?


A fitymát és a péniszt összekötő kis bőrre gondolsz?(az fitymafék)


Lehet fitymaszűkület de akàr rövid fitymafék is.



Enyhe fitymaszűkületet urológus àltal felírt szteroidos krémmel is lehet kezelni,van aki meleg vízben fityma tornáztatást végez,de nagyon óvatosnak kell lenni.Ha műteni kell csak súlyos fitymaszűkületnél kell metélni,több mütét is van amivel a fitymàt meg lehet menteni(pl bemetszés,fityma plasztika,részleges metélés)


Urológushoz a legjobb elmenni,ő tud pontos választ adni,beutaló nem kell,14 éves kortól egyedül el lehet menni

2017. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nincs nagy baj, a fitymafék az a kis bőr amire gondolsz, és az nem engedi tovább a bőrt. Pontosabban le tudod írni, hogy meddig tudod hátrahúzni?
2017. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!