Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Ha igen...

Pajtikaa kérdése:

Fitymaszűkületem van? Ha igen mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég sok választ és kérdést láttam a fitymaszűkületről ezen az oldalon. Nekem egy olyan problémám lenne, hogy szerintem nekem is fitymaszűkületem van.

A bőr nemhúzódik hátra teljesen egy kis vékony darab bőr megakadályozza a teljes hátrahúzódást. Ez fitymaszűkület?

Rendesen kitudom verni, viszont utána elég érzékeny. Nővel nem voltam még. Ezzel mit lehet kezdeni? Illetve a bőr alatt amennyire tudom kiszedem a koszt, de azért még marad benne, hogy szedhetném ki?

Előre köszönöm a normális válaszokat!



2017. ápr. 1. 00:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia Pajtikaa!


Én is fitymaszűkület miatt mentem orvoshoz annak idején, ahol vagy TKM-et javasoltak, vagy fék átvágást. Sajnos én nem értettem ehhez nem tudtam ezekről a dolgokról semmit, és mint az sajnos kiderült, az orvosom se, mert rábeszélt egy fékátvágásra szikével, miközben nem az volt a probléma, amivel megkerestem. A poén az, hogy ő beszélt rá, hogy aztán el is rontotta, nagyon csúnya munkát végzett! A fitymafékem majdnem egészében megmarad, ahol vágott, ott ilyen hülyén lógó cafatok maradtak. Gáz volt az egész, ahogy kinézett, én meg belementem valamibe, amiről semmit nem tudtam. Teljesen felvilágosulatlan voltam, és ez nagyon rossz érzés. Később rábukkantam online egy segítségnyújtó, tanácsadó oldalra, ott azzal kezdődött minden, hogy elbeszélgettünk online, megnéztük mi a baj, és felvilágosítottak arról, hogy mi micsoda, mi a problémám, és azt mért nem sikerült eddig megoldani, valamint azt is megbeszélhettük, hogy milyen módokon lehet helyrehozni az elrontott fékműtétem nyomait úgy hogy a fékemet is megoldjuk aztán, meg a fitymaszűkület se maradjon úgy, ahogy volt. Mindvégig én dönthettem, én voltam a fontos! Két kisebb beavatkozást végeztettem el ezután, a tánácsadóm mindvégig mellettem volt és pártfogolt, azt gondolom ez egy nagyon hasznos dolog, hogy nem egyedül kell ezt az egészet végigcsinálnod, főleg, hogy nem is értesz hozzá, és nem tudod mit hogyan merre!


Azt mindenképp értsd meg, hogy látatlanba senki nem tud okosat mondani, itt lehet tippelni mindenre, azzal te nem leszel kisegítve! Azt javaslom, hogy te is nézesd meg egy megbízható tanácsadóval, aki olyasvalaki, aki nem egyből műtetni küldene, hanem felvilágosít, elmagyaráz mindent úgy, ahogy azt kell, tud tanácsot adni, válaszolni a kérdéseidre és el tud indítani egy úton, sőt végig is kísér az egész procedúra során, ha arra mégis szükség van! Én szerencsésnek érzem magam, mert tényleg, nagyon hasznos tanácsadó oldalt találtam, és nagyon köszönök azoknak mindent, akiknek a segítségével az elrontott fékműtétemet is sikerült helyre hozni, és TKM helyett bemetszéssel a fitymaszűkületemet is megoldották, úgy, hogy mindvégig mellettem voltak, és mindent részletesen elmagyaráztak, hogy értsem is ami történni fog velem, és hogy mit is kell a beavatkozások után tennem, mert az orvos ezt nem teszi meg, de egy lelkiismeretes tanácsadó igen!

2017. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!