Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti hogy oldjátok meg...

Srácok, ti hogy oldjátok meg a vizelést erektált állapotban lévő pénisszel?

Figyelt kérdés
Reggel mindig mellé megy. A wc mellett 1méterre ott a fal, ezért "bepucsítani" is alig tudok, hogy lejjebb menjen a célkereszt. Értelemszerűen lehajtani nem tudom. És nincs leetőségem az udvarra kimenni, és ereszteni amerre megy, mert apám mindig kint cgizik reggel. Hogy kellene?
2010. máj. 21. 22:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
ülj rá te suttyó
2010. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem igazán értem.

csak mert merev, attól még le lehet hajtani.

rogyaszd be a lábaidat, és hajtsd le, nem fog eltörni.

2010. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
:DD a kádba brunyálok olyankor
2010. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
kedves utolsó, leht, hogy a te f@szodat merev állapotban le lehet hajtani, de vannak még itt keményf@szúak :)
2010. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

előző!

én lány vagyok, még nem találkoztam olyannal, amit ne lehetett volna lehajtani. :D ha nem is teljesen, de le lehet.

2010. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

sőt, ha már itt tartunk, a nagy csalódás nekem az volt, mikor kiderült, hogy a pénisz nem is olyan kemény.

mindenhol azt lehet olvasni, hallani, hogy kőkemény.

én tényleg arra számítottam. hát, nem egészen. :D

2010. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Meghajtod, becélzod, start, pár lépés hátra, küldöd neki, jön,jön, küldöd neki, csökken, egy kis lépés előre, csökken,csökken, még egy lépés, csöpögtetés, kész is vagy. :D
2010. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
első: nem ülök rá, nem szeretm ha a farkam a wc falához ér. kedves csaj: le lehet hajtani, tényleg, de akkor nemigazán tudok vele hugyozni, és nagyon fáj. Kérdezd meg azoknak a hajlósf*szúaktól, tudnak-e úgy hgyozni! És igen, a pénisz kemény. Nem kő kemény, de kemény mint egy bicepsz.
2010. máj. 21. 23:42
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Akkor ugy látszik még nem találkoztál kemény farokkal.

Én 27 vagyok és azért kezdek benne lenni a korban, érzem is hogy már nem áll ugy, már nem olyan kemény.

De pár évvel ezelőttig nem nagyon lehetett összenyomni 2-3 ujjal. Az egyik volt nőm néha azzal szórakozott, hogy próbálta összenyomni, hát nem nagyon sikerült neki, már kérdezte hogy nem fáj, én meg csak vigyorogtam és hagytam had csinálja...:):)

Régen ha álltam (lábon), a farkam is totál függőleges volt, és max 45 fokba tudtam lehajlitani (sajnos kár is mert elég sok póz igy kimaradt a repertoárból, no de majd talán ezután bepótolhatom), és már bizony nem is olyan kőkemény, azért mostmár összébb lehet nyomni.

Vannak kemény farkúak, meg kevésbé kemény farkúak, van akinek egyébként ez jön be van akinek amaz.


és akkor a válasz. Megvártam mig vége az erekciónak, valamivel eltereltem a figyelememt. Ha nagyon kellett akkor tényleg csak a pucsitás maradt, hogy az altested közeledjen a vizszinteshez és ezáltal a farkad is, igy azért könnyebb célozni, de a leülés is egyszerű...ha beleférsz igy a wc-be...:D:D

2010. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy a korral jár. :D

a legfiatalabb barátom, akivel a szexig eljutottam 31 éves volt.

eddig 5 férfivel voltam. egyiknek sem volt olyan hű, de kemény.

2010. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!