Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti hogy oldjátok meg...

Srácok, ti hogy oldjátok meg a vizelést erektált állapotban lévő pénisszel?

Figyelt kérdés
Reggel mindig mellé megy. A wc mellett 1méterre ott a fal, ezért "bepucsítani" is alig tudok, hogy lejjebb menjen a célkereszt. Értelemszerűen lehajtani nem tudom. És nincs leetőségem az udvarra kimenni, és ereszteni amerre megy, mert apám mindig kint cgizik reggel. Hogy kellene?
2010. máj. 21. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Plakátold ki Kiszel Tünde képeivel a vécét! Az eredmény garantált!
2010. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát tüncikét személy szerint tolnám
2010. máj. 22. 13:08
 13/16 anonim válasza:

Helló!

Én úgy szoktam, hogy hagyom az égnek meredni és a nyomással "játszom", kosarazom így ez az ívelős techn ika nekem bevált de sztem érdemes kipróbálni. DE ha megtudod oldani akkor én is a zuhanyzót/kádat javaslom. Ott tényleg nem kell semmire se figyelni xD...

2010. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
mély levegőket veszek, aztán megvárom még lekonyul..
2010. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakom és kimegyek az udvarra,mert nekem sem lehet lehajlítani.Ha meg nem olyan nagyon kell pisilni akkor kiverem előtte.
2010. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csináld a csapba.

Leüléssel az a baj, hogy nem fér el az ülőke mellett, és azért nem a legjobb ha hozzáér.

A reggeli merevedést ráadásul nem a szexuális izgalom, hanem maga a vizelési inger váltja ki.

Így 22-es csapdája, hiszen tudnál könnyen pisilni, ha elmúlna. De pont a pisiléstől múlik el szinte azonnal.

2010. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!