Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ezen segíteni? Nagyon gáz?

Lehet ezen segíteni? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h szerintem túl érzékeny a péniszem. Ha "be vagyok indúlva" akkor 1-2 perc (max) és megvan az első erekcióm... Szerintem ez nem jó mert hátrány a sexuális életben. Igaz h még csak 16 éves vagyok de ha ez így marad akkor az baj szerintem. Mint tudjátok az első erekció a legerősebb(a legtöbb ondó jön ki) és majd ha egyszer egy csajjal szeretkezek akkor mit fog mondani ha 1-2 perc után ejakulálni fogok? Jelenleg a 3. erekciónál tartok(mármint max addig mentem el). Lehet ezen az "érzékenységen" segíteni, hogy hosszabb ideig bírjam?

2017. aug. 29. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A keresőt kellene használni,mert nagyon sokszor megkérdezitek ezt.


Amikor maszturbálsz,akkor tudsz gyakorolni.Önuralom kell hozzá.

Amikor érzed,hogy közel vagy az orgazmushoz,akkor abba kell hagyni.Aztán ha "lecsillapodtál" akkor folytathatod,de megint csak addig,amíg nem állsz közel ahhoz,hogy elélvezz.Így egy idő után el kell tudnod nyújtani.De fontos,hogy akard is és az nem kifogás,hogy valaki "gyorstüzelő".Csak az megy el gyorsan,aki nem akar változtatni és gyenge az akaratereje.

2017. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt az edzést kicejtenéd kicsit jobban? Mennyi ideig csináljam, illettve az első elélvezéssel mennyit várjak?
2017. aug. 31. 15:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd*
2017. aug. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!