Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tettem uristen? Ha egy...

Mit tettem uristen? Ha egy koztudottan sok f*szt megjárt nő leszop gumi nelkul simán lehetek aids-es nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Uhh legközelebb még orálnál is gumit húzok az tuti... ennyire még nem paráztam be de mostmár ugyahogy lenyugtattam magam.....de azert megcsinaltatom a tesztet
2010. máj. 28. 02:05
 12/53 anonim ***** válasza:
76%

De nem érted hogy még nincs értelme?


Aids tesztnél elvileg úgyis megkérdezik hogy mikor voltál együtt valakivel és ha azt mondod hogy tegnap akkor el sem végzik mivel Nem tudnának kimutatni semmit sem!!


Az Aids tesztnél nem a vírus jelenlétét tudják kimutatni, hanem a szervezeted immunreakcióját!


Amíg ez nem következik be, az a lappangási idő..


Ezalatt semmit sem tud kimutatni a teszt, tehát értelmetlen megcsinálni is!

Ezért kell eltelnie legalább 3 hónapnak..

2010. máj. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
58%
Persze ha fertőzött vagy valamivel is, azzal közben te is tudsz fertőzni másokat attól függetlenül hogy nálad még nem tudják kimutatni..
2010. máj. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Addig semmi szex....3 honapig.. ha meg mégis az lennék akkor meg...
2010. máj. 28. 02:56
 15/53 anonim ***** válasza:
60%

Hali!


Engem az érdekelne, hogy hány éves vagy, és az hogy a suliban volt-e ezzel kapcsolatban szexuális felvilágosítás!? Már csak eleve azért is, mert az utóbbi néhány napban főként egyre inkább olyan érzésem van, hogy rengeteg kérdező életéből maradt ez ki, mielőtt szexuális kapcsolatot létesített volna valakivel, vagy pedig nem figyelt, amikor szó volt erről ill. elsunnyogta.


A másik, számos új kérdést (és problémát) is meg lehetne előzni, ha egy kicsit körbetájékozódunk, ill. megkérjük a biológia tanárt (ha felvilágosítás nem is volt), hogy szenteljen ránk egy tanóra figyelmet, amikor CSAK ERRŐL VAN SZÓ, CSAK EZ A TÉMA! Egyre inkább látom, mennyire komoly probléma, és azt is, mennyi a tanácstalan ill. figyelmetlen, esetenként felelőtlen kortárs...!


De ha már a felelőtlenségnél tartunk, érdekelne maga a történeted is, hogy miként jött létre ez a kellemetlen helyzet, és hogyan, minek alapján ijedtél be ennyire, és miből gondoltad, hogy a csaj, aki lefurulyázott, esetleg AIDS-es vagy egyéb nemi betegséggel fertőzött személy lehet!?

Asszem hasznos olvasmány lenne, úgyhogy légyszíves "tisztelj meg" ezzel bennünket!



Amúgy én is csak azt tanácsolnám, hogy most, amikor baj van, nyugodj meg, gondold át a dolgokat nyugodtan, hideg fejjel, és addig ne keress okot az aggodalomra, amíg nem bizonyosodott be EGYÉRTELMŰEN, hogy baj van! Oké?

Feleslegesen ne rémiszgesd magad! :-)


Na, fel a fejjel és NYUGI! Oké? ;-)

Üdv: EE

2010. máj. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
72%

nyálon keresztül nem is, de orálisan nagyon is terjedhet. nekem volt olyan ismerősöm, aki így kapta el sajnos. ő is azt hitte előtte, hogy képtelenség, de megtörtént- apró hámsérülés, amit észre se veszel, plusz mondjuk egy vérző íny, és kész a baj.

azonban ennek nem túl sok a valószínűsége, de azért a biztonság kedvéért menj el szűrésre, amikor aktuális lesz. sok más betegséget is elkaphatsz így viszont, amelyek ugyan nem halálosak, de akad köztük egy-két igen nehezen gyógyítható, baromi kellemetlen betegség is.

2010. máj. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
65%
EEnek tökéletesen igaza van...bár van egy olyan gyanúm, hogy a kérdező jó messze van még a 18-tól.....
2010. máj. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
37%

Egy angol képviselő mondta egyszer, hogy nem kéne az államnak részt vállalnia AIDS-kutatásban és gyógyításban, max megelőzésben, mert az AIDS legtipikusabban az a betegség, amit az ember nem megkap, hanem MEGSZEREZ.

Pontozzatok le, de én ezt osztom.

K*rvázós figurákkal, akikkel beszélgettem, mindig elképedtem, amikor ugyanilyeneket mondtak, hogy "ők járnak szűrésekre, nincs gáz" hát basszus, tényleg simán 3 vagy akár 5 hónapig is lappanghat az AIDS, szerintem akár tovább is, ráadásul tudjuk mindannyian, hogy EGY TESZT NEM TESZT, szóval, ha én meg akarnék győződni, hogy nem vagyok HIVfertőzött, akkor a legutóbbi aktus után FÉL ÉVVEL mennék a vizsgálatra, ami utána minimum kétszer megismételnék. És akkor mondhatnám, hogy talán több, mint 99% esélyem van, hogy nem fertőződtem AIDS-el.


DE!

Ahogy előző válaszoló is említette, HPV-vel (meg persze ezermillió mással) simán fertőződhetsz, amit meg még akár 10 hónap után se mutatnak ki benned.


Klamidia, gonorrea és a hepatitis még tipikus, ezeket külön kellene szűrni, nem tudom, ezek mennyi ideig tudnak lappangani, de nyilván jó sokáig.


Létezik olyan hepatitis c meg hepatitis b fertőzött, aki évekkel később tudta csak meg, hogy megfertőződött.

És közben persze fertőz másokat, simán.


Gumi nélkül bármilyen aktus, olyannal, akivel nem komoly a kapcsolat...hát ne is haragudj... hadd ne kommentáljam

2010. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
te mekkora egy marha vagy...nyilván az a sok csecsemő, aki az anyjától kapta el még az anyaméhben vagy a szoptatás során, vagy azok a nők, gyerekek és férfiak, akik erőszak áldozatai lettek, a prostitúcióra kényszerített áldozatok és az ellenőrizetlen vérkészítményektől beteg lett emberek, mind megérdemlik, hogy ne kapjanak kezelést, mert ők szerezték....
2010. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
tudom nagy felelőtlenség volt... ma flehvitam egy anonim hiv szűrő helyet azt mondták 6 hét mulva menjek be, és megcsinalja ka vizsgalatot.:(amugy 16 vok:( és hülye..
2010. máj. 28. 11:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!