Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tettem uristen? Ha egy...

Mit tettem uristen? Ha egy koztudottan sok f*szt megjárt nő leszop gumi nelkul simán lehetek aids-es nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:47
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
és végső sorban nem kurv*ztam nem is mondtam hogy kurv* volt... csak szereti azt nah... de tanultam belőle többet ilyet nem csinálok vagy ha mégis akkor gumival:)
2010. jún. 1. 00:17
 42/53 anonim ***** válasza:

@ 17:40-es hszóló 23:12-ese


NEHOGY ELOLVASD...!!! :-)



KIEMELÉS =/= hamar felkapom a vizet, mások visszaosztása.


Jó, magyarázd ki magad!

___ Hátha már ezt kérted...


"Látom veled nem egyszerű, mert hamar felkapod a vizet és visszaosztasz másokat!"

___ Hát, amíg dúlnak benned az indulatok, addig nem is... (Mindenki magából indul ki, és másra vetíti ki saját problémáját... Te vagy dühös, te kaptad fel a vizet és te akarsz vitatkozni,... nem én...)


"Nem kell a földbe döngölni, de átérezni sem!"

___ Nem is teszem... Nem én tettem rossz fát a tűzre, de a gépelt szöveg sajnos nem képes vissszaadni az orgánumot, amivel beszélek.


"Nem vagy orvos, nem tanácsolgathatsz neki ésszerű gyógymódokat,..."

___ Azt látod nem is, viszont sosem állítottam, hogy orvos vagyok, azonban arra megtanít6om , hogy mit csináljon másképp ezentúl.


"Nem ismerlek,"

___ Ez nagyon is igaz... na, ezért ne ítélkezz addig, amíg meg nem ismersz vkit!


"Néha sok belőled."

___ Elismerem, de ez a te magánügyed.


"Az eddigi írásaidból, meg azokból a kommentekből, amelyek rád vonatkoztak, megtudtam egyértelműen, hogy kevés közöd van az orvosláshoz és csak "hobby" szinten tanulgatsz orvostudományt!

___ Ez te nem tudod megállapítani ennyiből.


"Becsapsz másokat, most már tisztán látom."

___ Tisztán nem látsz te semmit, mert elöntötte agyadat a düh, aminek következtében kígyót-békát kiabálsz arra, akire kivetíted a magadba fojtott dühödet, amit magadnak szítasz. Ez jelen esetben rám vetíted, engem használsz bűnbaknak, csak, mert nem fikázhatod tovább a gyereket, miután szót emeltem a védelme érdekében. Kár, hogy egyesek mellett te is csak mások alázása miatt látogatod ezt az oldalt, csak mert te is ettől érzed jól ill. férfinak magad. :-S


"Nem érdekel, hogy nem érdekel téged a véleményem,"

___ Hát, ha engem is leb@rmozol, nem is fog...


"Legyél tisztába azzal, hogy többet ártasz, mint használsz."

___ Mivel? Azzal, hogy beszélgetek a sráccal, megtudom mi alapján hol rontotta el, és megtanítom őt, hogy mit és hogyan csináljon másképp? Ugye, te most viccelsz?


"Egyébként ha már a földbe döngölésnél tartunk, akkor ha nekem lenne 16 éves fiam és ilyet csinálna 100%, hogy földbe döngölném!"

___ Na, ezért lennél te rossz apa... o.O


"Ezek után nem nagyon érdekelnek az írásaid!"

___ Ez a te magánügyed. Nem kértem, hogy olvass el, mégis elolvasol, mert érdekel amit írok. Kben ezt sem olvastad volna el, de ugye nem bírtad megállni... :-D



Ha nem olvastad el, ne okulj belőle... (;-D


Üdv: EE



=======-=======-=======

Kérdező!

Este írtam az e-mailedre 2x, nem tudom, megkaptad-e!?

Jó lenne, ha itt vagy >>priviben megírnád, megérkezett-e a két e-mail!?

2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

____"Na ezért lennél te rossz apa!"

Ki ítélkezik kiről??? Erről ennyit!pff szánalmas vagy!

2010. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Kedves EE. Ha nem érdeklnek az emberek véleményei, akk miért gondolod azt, h a tiéd érdekel bárkit is? Vagy csak a magadét tudod elviselnii? Hogyan segíthetsz másoknak, ha más véleményére azt mondod h magánügy?! A negatív kritika is kritika és tanulni lehet belőle, de egyeseket harcra hív! Az elöző válaszadót megértem, mert pl.: nem okos dolog kielemeznii minden mondatát, én személy szerint máshogy olvastam, mint te de amikor a te elemzésedet elolvastam, máshogy hangzott. Úgy gondolom nem úgy értette ahogy te elképzeled. Én viszont tényleg nem ismerlek, így nem is ítélkezem feletted, de te is elgondolkozhatnál.


A "kisfiúnak" üzenem, h inkább orvoshoz menjen kivizsgálásra, mert itt nem tud úgy sem segíteni senki. Ne lepődj meg, ha nagyot néznek az orvosok.


pAnna

2010. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

@ 16:32

Kedves pAnna!


Először is, köszönöm hozzászólásodat, megszívleltem. De most hadd tegyek fel neked is néhány tisztázó jellegű kérdést. Közben én is válaszolok az általad feltettekre, rendben?



=======

Hadd kérdezzem meg,... te adnál egy dacból neked beszólogató ember szavára? Mert én nem. Az ugyanis dühből fakad és nem reprezentatív. Az már csak a hab a tortára, hogy valótlanságot állít rólam mindenféle alap nélkül, és számtalalnszor megrágalmazott eddigi hozzászólásaiban. És akkor még a dumájából kiolvasható ambivalenciáról nem is esett még szó.


<23:12>: "A válaszodat meg se írd, ... mert ezek után nem nagyon érdekelnek az írásaid!" (Elvileg nem érdekli a hozzászólásom, de azért elolvassa, amit neki írok <15:30>, erre reagál is a <16:16>-os-ban.)

Igazat mondott? Nem!


...akkor...


<16:16>:

"____"Na ezért lennél te rossz apa!"

Ki ítélkezik kiről??? Erről ennyit!pff szánalmas vagy!"

<17:40>:

"Szép apa lennél, mondhatom! "

Nos, ki is ítélkezik valójában kiről?


Dacos ember ne várjon tőlem mást, mint amit ő is adott... DACOT! Ő nem tartotta be a játékszabályokat velem szemben, tehát én sem vagyok rá köteles, hogy betartsam vele szemben. Csak asztán ne csodálkozzon, ha a tükörképe visszavág azzal, hogy fáj neki a látvány. Én csak ugyanolyan voltam, mint ő velem. És nem én szólítottam meg először őt, hanem ő engem... (az már megint más kérdés, milyen formában...)

Az meg hogy kielemeztem minden szavát, amiatt volt, hogy vegye már észre saját magát. Ha ő b@romkodik, én is b@romkodni fogok... QUIT! :-)


Te azonban nem sértettél meg, tehát nincs okom _nem megszívlelni_ a hozzászólásodat, és kritikádat velem szemben. :-)



A másik, hogy lehet, hogy a 17:40-es azt gondolja, hogy a mások megalázása, sárbadöngölés, rombolás és pusztítás hasznosabb egy gyerek számára, de abba is gondolj bele, hogy a gyerek ezután HONNAN fogja tudni, hogy mi a helyes, mit kellene csinálnia, hogy legközelebb elkerülje azt, hogy hasonló szituba keveredjen!? Ki fogja az elkerülés, megelőzés módszerét neki megtanítani? Mert a sárbadöngöléstől ő még nem lesz okosabb, ezt te is belát6od...

A fiú, már mindenkitől megkapta a pofonját. Ideje lenne őt felsegíteni, és megtanítani neki azt, hogy hogyan kerülje el legközelebb a hasonló helyzeteket. Már pedig ezt csak egy tapasztaltabb képes megtanítani neki, és hát ugye Állam bácsi nem fog tapasztalt embert kiküldeni hozzájuk, mert az erre szánt pénznek vhol mindig nyoma vész... így nem lehet azon csodálkozni, hogy a gyerek pórul járt. És akkor ő még csak egy a sok ezer...millió ilyen tini közül. Lehet rá azt mondani, hogy hülye, de ő nem tehet arról, hogy "hülye", mert senki nem mutatott neki jobbat, hogy senki nem tanította meg neki a MEGELŐZÉST! Ezért vállaltam azt, hogy segítek neki, legalábbis segítenék, ha megkeresne, de egyelőre még nem tudtunk kapcsolatba lépni.



*******

Nem tudom, hol nyilatkoztam volna, hogy nem érdekelnek az emberek véleményei, mert ez nem így van, csak bizonyos emberek véleményei nem izgatnak. Ha az embereket nem érdekelné a másik véleménye, nem jönne vissza egy bizonyos oldalra, és nem olvasná el mások írását. A dacos emberekre különösen igaz ez. Mást tesznek, mint amit állítanak. A 16:16-os hozzászólás úgy glom ezt egyértelműen bebizonyította. :-)

Glom megérted, hogy ezek után nem adok az ő szavára, tehát az a magánügye, hogy feljön-e ide ismét, és elolvas-e vagy sem!? Minden ember véleményére nyilván nem mondom, hogy magánügy, de nem is mondtam ezt...



Egy picit képzeld magad az én helyembe is, mielőtt az előtted hozzászólót elkezdenéd sajnálni. Vajon nekem hogy estek az ő szavai? Vagy az már nem is számít?

Hogy elolvastad az ő írományát egybe, majd elolvastad kielemezve, persze, hogy másképp hangzik, és másképp érthető. Ezt akartam megértetni is vele, hogy a gépelt szöveg nem azt az orgánumot adja vissza, ahogyan azt lekódoltam belé. Nincsenek benne az árnyalatok, az érzések, a hangsúly.

Én most nyugodt lelkiállapotban írok neked, ÉS MOST IS NYUGODT VAGYOK!!!!! ...ha hiszed, ha nem. :-) (Nyilván te most azt hitted, kiabálok veled, pedig töknyugodt vagyok...)



=======-=======-=======

Hozzászólásodat köszönettel fogadtam, és igen, elgondolkodtam rajta.

A kérdező srác azonban még nem tud orvoshoz menni, majd csak 6 hét múlva, a korábbi hozzászólásokból ki is derül egyértelműen miért.



Kedves pAnna! Kösz hogy írtál! :-)

Üdv: EE

2010. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Szia pAnna , egy anonim aids szűrésre bejelentkeztem már azt mondták hogy 6 hét múlva menjek be, mert akkor már ki lehet mutatni, ez a minimum ezek után de ha bármit is észlelek megyek urológushoz:)És nagyon köszönöm szépen mindenki de főleg EE hsz-eit:)
2010. jún. 1. 22:34
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
tényleg itt kell ezt?
2010. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hazudsz EE?! Honnan veszed egyáltalán, hogy számtalanszor megrágalmaztalak a hozzászólásaidban?


Zárjuk inkább le, tényleg érinthetetlen vagy! Nem olvastam el a hozzászólásaidat sem(nincs időm napokig üldögélni a gép előtt, amíg elolvasom), csak annyira, h belepillantottam és szembevágott egy-két sor! Rosszabb eset vagy, mint amire gondoltam! Tényleg idegesítő a személyed, az írási modorod, meg a terjedelme is! Nem érdekel, ha kizárnak, de én sem hagyom magam!

Ezzel be is fejeztem, intelligensebb vagyok annál, minthogy veled szenvedjek!


Ennyi volt!!!

2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
nekem eddig szimpatikusakat írt EE, bár nyilván nem láttam minden hozzászólását. a terjedelemre valóban figyelnie kéne, minél tömörebben és rövidebben megfogalmazni a lényeget. a legutóbbit nem is olvastam el teljesen, az már túl sok.
2010. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
kiaza hülye aki gumiban szop? xD
2010. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!