Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tettem uristen? Ha egy...

Mit tettem uristen? Ha egy koztudottan sok f*szt megjárt nő leszop gumi nelkul simán lehetek aids-es nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
tudom....
2010. máj. 30. 00:29
 32/53 anonim ***** válasza:

A fenéket vagy "cink".

Egy normális, jófej srác vagy aki meggondolatlan volt.

Szívesen megismernélek, de ez az oldal anonim.


a "11:48-as" voltam, tegnapról

2010. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

HIV-et elkapni nem olyan egyszerü, szal a csaj HIV+ akkor sem biztos, hogy elkaptad

a HIV szűráseknél ablak periódus van, a legrövidebb idő is 2 hét, a Lászlóban végeznek ilyen tesztet, de az nem anonim, és 7k-ba kerül. vannak anonim tesztközpontok is, amik szűrnek hepatitisre és szifiliszre is, ezek ablakaperiódusa még hosszabb, általában 6 hét (szifiliszé inkább 2 hónap) ergo 3 hónap múlva elmehetsz újra, de fél évet nem kell várnod

a nettel vigyázz, rengeteg téves és elavult információ van a témában, mindig nézd meg mikor íródott az adott cikk.

2010. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
igen, de a HIV és az AIDS nem ugyan az!
2010. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó elotti elotti:)De az tény akkoris elég nagy hülyeséget csináltam de hát ez van , szerzek ink egy barátnőt:)
2010. máj. 30. 22:05
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Hali ismét!

Semmi gond... én is kényszerszüneteltem egy kicsit... :-)



A 11:48-asnak a 12:09-kor írott hozzászólásával én is egyetértek. Nyilván buta voltál, mert nem gondolkodtál előre, de alapjába véve én is ugyanezt gondolom, hogy egy normális, jófej srác lehetsz, aki a saját bőrén tanult meg egy oltári kínos leckét. Megkaptad már az emberektől a lehordásokat, fejmosásokat, megalázásokat és beszólásokat,... zárjuk ezt itt le! Nincs értelme tovább itt önmarcangolnod magad! Megtanultad a leckét egy életre, most már lépjünk túl ezen, és nézzünk előre a jövőbe.


Több jótanáccsal per pillanat én sem tudok szolgálni, sztem a korábbi hszsokban eleget kaptál már, amiket felhasznál6sz az elkövetkezendő időszakban.



Ami a "hipochondriádat" ... :-D ...illeti, ez itt elsősorban sztem a tudatlanságodból, tájékozatlanságodból fakad. Egyszerűen nem tudtad, milyen következményei lesznek a tettednek, és bepánikoltál. Klasszikus reakció. Csak az nem pánikol be (vmennyire), aki tudja, mit és hogyan tegyen, hogy oldja meg a helyzetet!? Éppen ezért nagyon fontos dolog lenne, hogy minél hamarabb felvilágosítson valaki, hogy MEGELŐZ7SD a jövőbeni kínos helyzeteidet, ami a tudatlanságodból fakad! Azt szoktam erre javasolni, olyan személy tegye ezt meg, akiben megbízol, aki érti is a dolgát, és akivel -- talán -- szívesen beszélgetsz.


Ha nincs ilyen személy, akkor én felajánlom azt, hogy amennyiben akarsz (részben) erről (is) beszélgetni, és >>priviben meghagysz egy MSN/SkyPE-címet (ami a tiéd :-) ), akkor felveszlek és elbeszélgethetünk egy jót legaláb! Ha vannak egyéb lelki nyavalyáid, dilemmáid, amelyek kikívánkoznának belőled, szívesen meghallgatlak, pláne most, amikor egy kissé magad alatt vagy. :-)



Ne lógasd az orrodat tovább... FEL A FEJJEL! ;-D

Üdv: EE

2010. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%

Egyet értesz, mert egy b@rom vagy!

Nehogy már egy 16 évesnek qrváznia kelljen! Nemtom te mit szólnál, ha a gyereked ilyet csinálna! Szép apa lennél, mondhatom!

Eddig olvasgattam a hozzászólásaidat EE, és tetszettek is, de azt hittem ennél okosabb vagy! Csalódtam benned rendesen! Nem nyugtatni, együtt érezni és vállon veregetni kell az ilyet, hanem megróni és megmondani neki, hogy 16 évesen ez nem elfogadott, sőt...! Tényleg nem értelek már!

2010. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
62%

@ 17:40

Nézd kedves előző!



Először is, ne minősíts, mert nem ismersz! Ezen felül túl hirtelen kaptad fel a porcukrot, ahelyett, hogy többX átolvastad volna és megértetted volna a mondanivalómat és annak lényegét, szándékát.


Kezdjük ott:

ÉN SEM HELYESLEM A SRÁC VISELKEDÉSÉT, EZT KI IS HANGSÚLYOZTAM NEKI! FELELŐTLEN ÉS MEGGONDOLATLAN VOLT! EZEN FELÜL MINDENKI A FÖLDBE DÖNGÖLI A BESZÓLÁSAIVAL!

Szerinted az hasznosabb, hogyha már úgyis a padlón van a gyerek, akkor ÉN IS BELERÚGJAK, CSAK MERT A TÖBBI IS EZT TESZI?????

Már régesrég átlendült azon a ponton, hogy ráébredt, miután itt ráébresztette itt mindenki, hogy HÜLYE VOLT, MERT AZ VOLT!!! (Ő MAGA IS EZT ÍGY MONDTA!)

Ha már elég alaposan belátta hogy tévedett, AKKOR IS DÖNGÖLJEM A SÁRBA??? FULLADJON BELE? LEGYEN EGY ÉLETRE DEPRESSZIÓS??? BŰNHŐDJÖN EGY 1X-I HIBA MIATT EGÉSZ HÁTRALÉVŐ ÉLETÉN XTÜL??? GONDOLKODJ MÁÁR!!! :-O



A gyerek pszichésen rendesen maga alatt van most, (hiába nyomatja a mosolygó szmájlikat.) SZÁNALMASan BUTA, FELELŐTLEN VOLT, amit tett, de belátta ezt és jelezte, hogy meg akar változni, meg akar javulni. Azér már ne is haragudj, de ha kezet kér, ÉN NEM FOGOK RÁLÉPNI A KEZÉRE!!!

Inkább húzom fel, és segítek neki megtalálni a helyes irányt, mint azt mondani neki, hogy: "JÓL VAN, HÜLYE VOLTÁL, D"G"LJ IS BELE! Az ugyanis sztem többet ér, mint a és talán ő is képes lesz így jobban értékelni a második esélyt, ennyi fejmosás után... o.O



*** *** ***

Hogy milyen apa lennék, azt te nem tudhatod, mert nem ismersz. Így meg ne ítélkezz néhány hszs alapján. Az nálam uis tuti 100, hogy megelőzném ezt az egészet, mert időben felvilágosítanám a gyerekeimet. És ha beléjük rögzítem IDŐBEN azt, hogy mit nem szabad, és miért, nyilván nem lesz akkora ostoba, hogy koton nélkül furulyáz(tass)on, hanem előtte beöltözik rendesen.


(Ha elolvastad a Kérdező [05-28 23:44]-es hszsát, abban egyértelműen kiderül, hogy erről nem világosították fel őket. Sem őt, sem a társait. Te ezt nem gondolnád enyhítő körülménynek? A Társadalomnak kéne úgy nevelnie az utódnemzedéket, hogy a nevelésbe a felvilágosítást is bele kellene foglalni. Gőzöd nincs arról, hogy milyen kaotikus magyar viszonylatban ez a rendszer a megelőzés terén,... és ahogy hallom... a határon túli honfitársainknak még ennél is nehezebb sora van, ott uis SEMMI nincs! Helyenként még orvos se!)



=======-=======-=======

Sajnálom, ha az írásom félreértelmezésének következtében csalódtál bennem. Ítélj el, vagy tudomisén... (bocs, de ez nem tud érdekelni, tőlem emiatt akár le is pontoz6sz, ha te ettől jobban érzed magad, csak)... mert NEM FOGOM benneHAGYNI, belenyomni még vagy 10x egy embertársamat a mocsárba, akkor sem, ha megérdemli!!!


Gondolj csak bele őszintén... :-o

_ TE TALÁN MÉG SOHA NEM HIBÁZTÁL FATÁLISAT???

_ Te talán NEM CSINÁLTÁL ennyi idősen VMI ÉGBEKIÁLTÓAN NAGY MARHASÁGOT, ami miatt mások lealáztak, megbecstelenítettek, terrorizáltak és beszóltak?

Mert én azt NEM HISZEM, HOGY ˙ N E M !


Mit mond pl. Jézus is a Bibliában, amikor egy házasságtörő asszony esik sírva a lábaihoz, akit kővel dobál a nép? Ugye te is ismered a szavait?

"AZ VESSE RÁ AZ ELSŐ KÖVET, AKI MÉG SOHASEM VÉTKEZETT!!!"


Lefogadom, hogy neked is volt ilyen malőröd, amit vagy beismersz előttem, vagy nem. Nem vagy köteles. És ha volt, akkor azt te is tudnád, hogy milyen az alagútban botorkálni, és rettegni a bizonytalanság sötétségében. Ha ugyanis TE lennél bent, lefogadom 1000-rel, hogy azon imádkoznál, hogy valaki jöjjön, segítsen fel tégedet, és mutassa meg a fényt az alagút végén, hogy ismét újraépíthesd önmagadat, kijavítva korábbi hibáidat, hogy vki segítsen már ki tégedet a necces szitudból, amibe belekerültél!

Na, ezért hallgass, Barátom! :-o



Azt sajnálom, hogy a mondanivalóm a gépelt szöveg formájában nem úgy jön át, ahogyan azt szeretném, hogy átjöjjön, ezt nem róhatod fel nekem. Leminősítés előtt pedig nem ártana legközelebb jobban kielemezned az írásaimat tartalmát, kben megint félre fogsz érteni!


Gondold végig amit itt neked (is) leírtam, és ha válaszolnál, azt ne hirtelen felindulásból tedd, mert akkor később te fogod bánni, nem én, mégpedig azért, mert lelkiismeret-furdalásod lesz.

Olvasd el többX, ha nem vili, hogy mit akartam veled megosztani!



Üdv: EE


=======-=======-=======

PS: A Kérdező sráccal meg csakazért is szívesen elbeszélgetnék, már csak azért is, hogy megtudjam tőle, mekkora és miféle hiányosságai vannak még ezen az egyen kívül, hogy kijavítsuk, kipótoljuk azokat. És hidd el, többre megy azzal a segítséggel, mint a fejmosással, amit tőlem kapna... :-o

2010. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
elküldtem neked privátban az msn em. amúgymeg szerintem nem baj hogy leosztott a többség de azért ne essünk át a ló túloldalára...
2010. máj. 31. 22:56
 40/53 anonim ***** válasza:
0%

Jó, magyarázd ki magad! Látom veled nem egyszerű, mert hamar felkapod a vizet és visszaosztasz másokat! Nem kell a földbe döngölni, de átérezni sem! Nem vagy orvos, nem tanácsolgathatsz neki ésszerű gyógymódokat, meg, hogy ne izguljon nem lesz baj, mert ez igen is veszélyes dolog. Nem ismerlek, de néha sok belőled. Az eddigi írásaidból, meg azokból a kommentekből, amelyek rád vonatkoztak, megtudtam egyértelműen, hogy kevés közöd van az orvosláshoz és csak "hobby" szinten tanulgatsz orvostudományt! Becsapsz másokat, most már tisztán látom. Nem érdekel, hogy nem érdekel téged a véleményem, de legyél tisztába azzal, hogy többet ártasz, mint használsz.

Egyébkét ha már a földbe döngölésnél tartunk, akkor ha nekem lenne 16 éves fiam és ilyet csinálna 100%, hogy földbe döngölném!


(A válaszodat meg se írd, előre gondolom, főleg ne kisregényt, mert ezek után nem nagyon érdekelnek az írásaid! Köszönöm!)

2010. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!