Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzés hogy nincs ott a...

Milyen érzés hogy nincs ott a bőr, mennyi idő megszokni a súrlódást, milyen a szex és milyen az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Kérem azok írjanak (ide vagy privátban, nekem mindegy) akik körül vannak metélve. Köszi

2017. okt. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szia. A mutet utan 2-3 het alatt rendben lesz a seb, 1-2 honap alatt megszokod teljesen. Nekem nem volt vele gondom
2017. okt. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Augusztus 2.-án metéltek körül . 20 éves vagyok . Fekete doktornál csináltattam magánrendelésen . A műtét teljesen fájdalmatlan volt. Nekem kb 1-2 hét volt mire megszoktam ,hogy nincs bőr ,egyébként szoros boxert hordok szóval abban nem érzed egyébként sem hogy fura lenne , ugyanolyan mint előtte. Bár műtét előtt is letudtam húzni a fitymám mereven is csak nehezen , az önkielégítés nekem így sokkal jobb . Játszok a makkommal és sokkal nagyobb orgazmusom van . Műtét óta nem volt még partnerem de ideje lenne lassan :D
2017. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utóbbi

Mennyi idő után végeztél önkielégítést?

2017. okt. 28. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2014 januárjában saját elhatározásból (orvosilag nem volt indokolt) metéltettem magam körül. Megszokni nem tartott sokáig, de emlékszem, hogy az első időszakban olyan volt mintha hátra lenne non-stop húzva a fitymám és sokszor volt indokolatlan merevedésem, de hamar természetes lett. Nálam a szex és az önkielégítés is sokkal intenzívebb élmény lett, bár mára már nem tűnik fel.


26/F

2017. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!