Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemről nem akar elmulni...

A péniszemről nem akar elmulnina pattanás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagy 2 hete volt rajta egy pattanas, kinyomtam de azota begyulladt, piroa es egyre nagyobb, hiaba nyomkodom csak keves gyenny jon belole, nem akar elmulni. Ma vettem betadine kenocsot hatha segit vmit. Valakinek van valami tapasztalata ilyesmirol, hogy mit tegyek vele? Vagy menjek el orvoshoz.

2018. márc. 2. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy lehet pattanást nyomkodni egy ilyen érzékeny részen? Egyből csak pattanásra való szerrel kellett volna bekenni, vagy jóddal, ami leszárítja. Most már szerintem menj el bőrgyógyászhoz, hogy nehogy nagyobb baj legyen.
2018. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fajt amikor kinyomtam, sot most se nagyon faj, talan benohetett egy szor, de nem akarom szurkalni mert jobban begyulladhat.
2018. márc. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!