Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csináltam egy elég nagy...

Csináltam egy elég nagy butaságot, helyre fog jönni?

Figyelt kérdés

Pár hete történt, hogy ittam reggel egy kávét, találkoztam egy ismerősömmel, délután 5 körül kávéztunk, és rá 1 órára bevettem egy kamagrát, mert nem tudtam milyen hatása van, és kíváncsi voltam. Amennyire tapasztaltam eléggé felviszi az ember vérnyomását. Ja és nem szexeltem csak úgy ki akartam próbálni, hogy tényleg működik e. Ittam egy korty bort is, nem tudom ez számít e.

Szóval a lényeg, hogy annyira elkezdett fájni a fejem, meg az arcom, az orrom is teljesen bedugult, hogy csak másnap reggelre jöttem rendbe, még éjjel sem tudtam aludni. Viszont azóta tapasztalom, hogy néha fáj a fejem, ami azt jelenti, hogy minden nap, egész nap, néha néha érzek egy kisebb nyomást a fejemben. Lehet, hogy ez valami maradandó károsodást csinált?


2018. márc. 8. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Ép eszű ember csak úgy nem próbál ki ilyeneket. És ha úgy reagál rá a szervezeted hogy valami bajod lesz?? Mondjuk az a te bajod már.

Igen, lehet attól fáj a fejed. Főleg ha azóta van.

2018. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

minek szedsz ilyen szarokat?

nem áll fel?

Akkor meg menj urológushoz, és ő majd ír ki neked gyógyszert

2018. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!