Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám csökkenteni az...

Hogyan tudnám csökkenteni az ösztrogén szintemet, és növelni a tesztoszteron szintemet?

Figyelt kérdés
Szőlőmag kivonat jó? (Azt szoktam inni [500mg, aminek 95%-a PAC], vízzel felturmixolom és valahogy nagy nehezen (mivel nagyon keserű) megiszom. Elméletileg sok benne a kvercitin, ami jó a tesztoszteronra. Meg sok vöröshagymát eszek (napi 1-2db) szintén a kvercitin miatt. Halolaj kapszulát is szedek, elméletileg az jó rá.
2018. máj. 11. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

És hogyhogy fogytál? Mennyi kiló voltál, és milyen magas?

Mindig is el voltál hízva esetleg?

2018. máj. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
96-97 kg között voltam. És most 82-83 kg között vagyok. Az a helyzet, hogy 1kg változó (a béltartalomtól is függ, ugye). A magasságom 176 cm. Nem voltam mindig elhízva, de olyan 14-15 éves koromtól kezdtem el nagyon hízni, és olyan 19 éves koromra lettem olyan 94-95kg. Most már 82-83kg vagyok. De az ideális testsúly olyan 69-71kg közötti lenne nekem, tehát még fogyni kell olyan 10kg-ot.
2018. máj. 14. 17:35
 13/18 anonim ***** válasza:

Értem, de és honnan tudod, hogy alacsony a tesztoszteron szinted?

Voltál vérvételen endokrinológus által?

2018. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem voltam, csak általában, ha egy férfin minél több zsír van, annál kevesebb a szervezetében a tesztoszteron sajnos.

És mivel így elvoltam hízva, és most is túlsúlyos vagyok azért merült fel bennem, hogy lehet fokozni kéne a tesztoszteron szintemet valahogy, mivel lehet, hogy alacsony, bár tervezek, majd vérképet. A teljes vérképben a tesztoszteront is megnézik?

2018. máj. 14. 20:14
 15/18 anonim ***** válasza:

A körzeti doki nem tud nézetni, csak urológus, andrológus, vagy endokrinológus.

Endokrinológushoz elég sokáig tart, mire eljutsz, vagy 4-5 hónap, mire kapsz időpontot.

Magándokihoz egyből tudsz menni, én ahol legutóbb voltam, 7000ft volt kiírva 1 alkalom, bár 12 ezret kért...

Nagy francok az orvosok. :(


Nehogy Te is úgy járj, mint én, magadtól beszedsz mindenfélét, tényleg nagyon könnyű hazavágni a hormonrendszered.

És ezek a növényi vackok is bőven alkalmasak rá, nagyon vigyázz velük.

Inkább egyél rendesen, és változatosan.

És nagyon nagy ívben kerüld a dohányzást, kávét, energiaitalokat, szóját, meg az összes, tesztoszteron csökkentő élelmiszert, van jópár. :(

2018. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, pl Egerben egyből be tudsz jutni urológushoz, ingyen, nézd meg, hátha hozzád is van közel ilyen kórház.
2018. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

synlab hungary kft. Magánlaborba megtudod nézetni.

Amúgy Novadex XT javaslok,ha úgy érzed hogy nincs rendben a hormon szinted,ez teljesen legális PCT.

2018. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 triack válasza:
Aromatáz enzim alakitja át a tesztoszteront ösztrogénné. Nálam is ez a gond. Keress fel egy andrológust és ir fel rá gyógyszert. Pl anasztrazol
2018. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!