Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok a körülmetélésrő...

Mit gondoltok a körülmetélésről? Jó ötlet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég sok negatív tapasztalatot olvastam a dologgal kapcsolatban. Mondhatni pozitívat nem is nagyon. Senkinek sincs semmilyen pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban?

A korai magömlés mérséklésére lehetne ez egy megoldás? Én úgy gondolom, hogy segítene rajta.



2018. jún. 14. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%
a körülmetélés csonkítás, ezt gondolom róla
2018. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

Ez valójában a nemi szerv megcsonkítása,még akkor is ha eü. szempontból ez az egyetlen jó megoldás .

Minden fiú előbőrrel születik .

2018. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
Aki csak tudja és nincs rá nagyon komoly egészségügyi oka az kerülje el.
2018. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

én lassan négy éve megcsináltattam, saját elhatározásból.


nem éreztem csonkításnak az egészet. A gyógyulás kb. 2-3 hét volt. Azóta minden rendben van vele.

2018. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

Na tehát. Leírom az én esetemet is, mert engem is metéltek.

Március 29-én volt a műtétem idén tehát nem annyira rég. Eleinte az éjszakák főleg műtét után első napokon rémálom volt. Kötés leszedés után szintén. Szexre gondolni se mertem. Mert amikor még varrat megtalálható a szerszámon és úgy adsz rá erőt vérezni kezd és fáj. Tehát úgy 3-4 órákat aludtam. Ez az eset 3 napig volt. Utána már tudtam pihenni éjszakánként normálisan.

1 hét után már tudtam oldalasan aludni ahogy én szoktam, tehát a szerszámom hozzá ér a lábamhoz. (gatya még nem volt). És úgy 1,5 hét után volt az, hogy begézeztem a szerszámot és úgy vettem rá olyan gatyát ami hozzásimul a pumpához már tudtam benne járni.


Így 3-4 hónap után azt mondom, hogy megérte. De komolyan. Eleinte annyira érzékeny volt a makkom, hogy már tisztálkodni se mertem a kellemetlen érzéstől. De most fityma nélkül kb.. olyan érzés mint ha semmi se történt volna. Mint ha fitymád lenne még. Nem fáj, nem érzékeny, nem kell félned a szextől, hogy hogy lesz mert érzékeny stb.. Én nem csinálnám vissza. Örülök, hogy metéltek fitymaszűkület miatt. Aki mondja a negatívumot annak valószínűleg elrontották a műtétek. Ők hibájuk, mivel alá iratnak műtét előtt olyan papírt, hogy saját felelősségre lesz a műtét, beleegyezik, hogy fennállnak a veszélyek stb.. Engem fődoki műtött aki nagyon normálisnak tünt, lehetséges azért írom a pozitívumot. Dunaújvárosban történt a műtét.

2018. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha túl érzékeny és azért van korai magömlésed (egyéb dologtól is lehet, például pszichésen ráparázol a dologra meg ilyesmi), akkor bőven elég a fityma hátrahúzva tartásával szoktatni a makkot az ingerekhez, és nem kell felesleges műtétbe (és az az utáni kellemetlen gyógyulási folyamatba) belemenned.
2018. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%

Az igazság az, hogy egyre kevésbé lenne fontossága a fitymának és nem is hiába történik ez egyre több férfival. Spirituálisan egyfajta megtisztulást is eredményez.

A harmadik válaszolóhoz hasonlóan én nagyon jól jártam vele. Bizonyos tekintetben érzékenyebb és igazából mindig kell használni hozzá valamit, de ennek ellenére nagyon jó élményeket élek át azóta. Teljes egészében meg vagyok vele elégedve, illetve - krémezés ellenére - sokkal könnyebb bánni vele így.

2018. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 B_Ut ***** válasza:
0%

Én nem jártam jól vele és csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban csonkításról van szó.

Pozitív tapasztalatom még soha nem volt vele.

2018. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
És tb-re is meg lehet csináltatni? Mármint hogy bemegyek az urológushoz és mondom hogy ezt szeretném és akkor ő beutal a műtétre egy kórházba? Vagy csak akkor ha van rá indokom azon kívül, hogy nekem úgy jobban tetszene? Vagy ha nincs semmi panasz indok akkor nem fogja javasolni és magánrendelésen kell megcsináltatnom?
2018. júl. 15. 20:49
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
olvastam GYK-n, hogy valaki saját kérésére csinálta meg, mert hátra húzva jobb érzés volt neki, ha visszacsúszott, akkor zavarta.
2018. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!