Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok a körülmetélésrő...

Mit gondoltok a körülmetélésről? Jó ötlet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég sok negatív tapasztalatot olvastam a dologgal kapcsolatban. Mondhatni pozitívat nem is nagyon. Senkinek sincs semmilyen pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban?

A korai magömlés mérséklésére lehetne ez egy megoldás? Én úgy gondolom, hogy segítene rajta.



2018. jún. 14. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
ha nincs bajod, akkor miért akarsz szenvedni egy hónapon át a gyógyulással, meg életed végéig egy heget hordani a farkadon...
2018. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
Én is a húszas éveim végén csináltattam meg és abszolút pozitív tapasztalatom van. Egyáltalán nem érzékenyebb, ellenben nem is érzéketlen, nem kérgesedik, nagyon jó az élmény, és sokkal könnyebb a használata. Bár azt hozzá kell tenni, hogy szárazsága miatt krémezni kell és nekem talán pont rendszeres krémezés használt az egész felületén. Többnyire igazi krémeket használok rá, nem szexuális segédanyagokat. Kivétel neogranornom, mert azt állítólag bőr nélküli makkra tilos is.
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 B_Ut ***** válasza:
0%
Jobb természetesen, krém meg vagdosás nélkül, nekem a tapasztalat ezt mutatja...
2018. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez már egy teljesen elavult téma már. 2 hónapja lett megkérdezve, nem tudom hogyan találtok még rá.


Utolsó. Jó nagy hülyeséget írtál most le. Én inkább szenvedjek rákban, minthogy le metéljem magam? Kösz, nem.

2018. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10%
Hogy jön ide a rák? Elég durva összehasonlítás.
2018. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az előzőnek mondtam, hogy felesleges a körülmetélés, természetes a jó. Úgy jön ide, ha hagyod pl. a fitymaszűkületet a fenébe abból rák is lehet..
2018. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

Ami eleve elég kis százalékát érinti az embereknek, a péniszrák meg még kisebbet. Ami kisebb, mint a körülmetélés okozta komplikációk aránya.


Nézzük csak:

- [link]

- [link]

röviden: 1 a 100 000-ből, az összes rákos megbetegedés kevesebb, mint 1%-a, és specifikusan a fitymában az esetek kb. 1/5-e, és a legérintettebbek a 90 fölöttiek.


Körülmetélés:

- [link] például azt mondja, hogy "During a five-year period at the Massachusetts General Hospital, 7.4% of all visits to a pediatric urologist were for circumcision complications." — egy olyan országban ahol azért eléggé tudják hogy hogy kell csinálni. Lefordítom: 7400/100000. Részletek a szakirodalomban.


Szóval felesleges riogatni a péniszrákkal, mert közel 4 nagyságrenddel ritkább.

2018. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Tudod nem nekem kell ezt bemagyarázni, mert már metélt vagyok. És sok különbséget nem látok a metél illetve a nem-metélt között. De már ezt leírtam ide 2 hónapja.
2018. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!