Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem hízok? 16/F és 51...

Miért nem hízok? 16/F és 51 kiló vagyok.

Figyelt kérdés
Kevesebb mint 4 hónapja voltunk anyámmal az endro-valamin,ahol megviszgáltak és kiderült hogy a pajzsmirigyhormonjaimmal volt valami gáz,rá 2 hónapja már semmi bajom se volt,és a pajzsmirigyhormonjaim is rendben voltak, jelenleg is full egészséges vagyok(remélem) de nem tudok hízni,azt mondták az orvosok hogy egyek,egyek és egyek,többet eszek 1 nap mint az anyám vagy az apám, és semmit se tudok hízni, úgy nézek ki mint egy etióp gyerek, vicből kérdem,szerintetek az segítene ha minden nap mekis kajával kezdenék és zárnák? attól híznak az emberek nagyon sokat,és egészségtelen is,de hízni attól lehet XD, vagy tudnátok írni hízós ételeket?
2018. jún. 20. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és 60 kg egyél többet, majd később fogsz hízni, sajnos én sem bírok de próbálok meg hát ugye edzek is már mellette szóval így sokkal nehezebb.
2018. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs bélférged, akkor tényleg csak enned kell és nem kell ezen agyalni. A fiúk ebben a korban nagyon soványak, aztán 20éves kor felett kezdenek felszaladni a kilók. 18-20 évesen én is 58-59 kg voltam. Ma 72 évesen már 82 kg.
2018. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na a végét nem olvastam, ha van rá keret akkor próbáld meg de inkább KFC jobb lenne már ha csak szereted de egyébként ha nem vagy finnyás akkor bármi ami hizlal, este 6 után egyél olyat reggel 6 ig mert azt nem tudod le mozgatni,például ha reggel 6 és este 6 között eszel azt le bírod mozogni [link]

Aki fogyni akar az ugye reggel evés előtt sportol úgy a tartalék zsírból megy le.

Sok sikert.

2018. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
hajnali 2-3 körül kelj fel enni, garantált hízás XD (én most fogom letesztelni
2018. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 21. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

majd hizol 30-40 évesen

20 évesen még én is vasággyal voltam 40 kiló, hidd el nekem ezerszer jobb girnyónak lenni, mint túlsúlyosnak

szóval örülj neki

de figyelj arra, hogy ez nem tart örökké

2018. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Genetikai adottság.Sok fiatal igen vékony tud lenni 15-25 éves kora között.Sok fiú csak 25 éves kora után kezd megizmosodni,hízni,kicsit férfiassá válni.

De olyan is van aki ehet amennyit akar mindig vékony marad.


Milyen magas vagy?

2018. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!