Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Figyelt kérdés
Nincs letapadva, nem rövid a fék, de merev állapotban alig jön fel.Nyugalmi állapotban simán felhúzom, semmi gond.A maszturbálás megy gond nélkül.
2010. jún. 22. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Fentebb egy jól járt körülmetélt véleményét olvasod, ha igaz, persze csak akkor, mert most már mindent el tudok képzelni itt sajnos :(


Engem körülmetéltek és rengeteget szívok vele.


Nem igaz, hogy nincs funkciója az előbőrnek, ne higgy annak, aki ilyet mond, mert hazudik ordenáré módon.


Nem tudhatod, hogy a körülmetélés után a te szervezeted ott milyen módon fog reagálni. Esélyed van arra, hogy mondjuk az lesz, ami nálam: foltosodik, kérges tapintása lesz, hámlani fog időnként. Ez nem annyira ritka, mint ahogy itt a csonkolásmániások össze-vissza hazudják.


Én élőben is vállalom amúgy minden szót, amit itt leírok és nem csak a szakirodalmat olvasom meg "összevissza irogatok" nagyon is jól tudom, hogy miről beszélek, 5 körülmetéltből legalább egy elégedetlen a műtét utáni állapottal.

Nekem csúnya hegek vannak, a varratok, amik 20 év után estek ki, lyukakat hagytak, jól látható helyen. Ez lenne olyan szép meg esztétikus? A nemibetegséget idéző foltos makk? Ugyan, ez ostoba szöveg, hazugság úgy, ahogy van.

2010. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, h ki tudja velem mi lesz.Az én szervezetem valszeg nem olyan, mint az előtted szólóé...Biztos van humánusabb eljárás a vagdalás helyett.A csonkítást én is ellenzem.És biztos, h nem véletlenül van az előbőr....csak úgy nincs semmi felesleges az emberi testen.Még a fülcimpának is van szerepe.
2010. jún. 25. 12:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett
2022. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!