Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületi műtétem volt...

Ismeretlen977 kérdése:

Fitymaszükületi műtétem volt tegnap. Körülmetélést végeztek el rajtam. Mennyi ideig tartana a felépülési idő? Annyira nen fáj most, csak ha makkomhoz hozzáér például a boxer akkor az nagyon kellemetlen. Mennyi ideig volna érzékeny a makkom?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi ez itt? Magya tanárok találkozója???
2018. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Engem 2 hete meteltek eu okok miatt. Az eleje ota en is ettol felek mert MINDENKI MAST IR sajnos. Talan igy masodik hetre mar nem olyan veszes de pl farmerbe meg nem tudok meglenni.
2018. dec. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mindenki mást mond.

Egy oldalon olvastam, hogy 2hét után gyógyul be a seb kb. és 1 hét után már lehet sportolni is. Nemi élet 3-4 hét mulva lrhrtséges stb. Akkor ezek mind hülyeségek??


[link]

2018. dec. 16. 10:33
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nem értem, miért a kérdező helyesírásával kell foglalkozni. Engem is néha kiakaszt, de ezen az oldalon nem ezen kéne rágódni. Egyébként a magyartanár okostojástól kérdezném, mi lehetősége lenne egy fiatalembernek a teljes körülmetélésen kívül, amikor két urológus is megállapítja a jelentős fokú fitymaszűkületet???
2018. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nyilván ha nem lett volna muszáj , nem vetettem volna kés alá magam. Sajnos szex közben fájdalmaim voltak, illetve a bőrt nemtudtam hátrahuzni sem nyugalmi, sem merevedési állapotban.

Egyetlen megoldás az orvosom szerint a körülmetélés volt.

Ugy gondolom, hogy ezek után senki ne mondja azt hogy hülye vagyok meg később megfogom bánni mert muszáj volt elmennem , hogy normális életet tudjak élni !

2018. dec. 18. 16:47
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

"Egyetlen megoldás az orvosom szerint a körülmetélés volt.

Ugy gondolom, hogy ezek után senki ne mondja azt hogy hülye vagyok meg később megfogom bánni mert muszáj volt elmennem , hogy normális életet tudjak élni !"


Az orvosok szerint mindig a körülmetélés a megoldás. Nekem is többen mondták, aztán hála a leleményességemnek meg annak, hogy széles körben körbetájékozódtam sikerült olyan szakembert kifognom, aki mégis megmentette, amiről mindenki más urológus már lemondott volna.

De remélem azóta már minden rendben van, a sebeid begyógyultak, az érzékenységed ideális, a szex jó, és hogy nem bántad meg, függetlenül attól, hogy lett volna más esélyed is a körülmetélésen kívül a fitymaszűkületedre, ha egy kicsit nyitottabb vagy, és szélesebb látókörrel bírsz! :)

2019. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!