Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt vakaki ebben a helyzetben...

Volt vakaki ebben a helyzetben? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég figyeltem fel egy furcsa problémámra. 39 éves vagyok, azt vettem észre, hogy az ondóval együtt az ondóváladékban pici sárga aranyrögöcskék vannak és mikor ejakuálok ez fáj, mivel a húgycsövemet picit felsérti.. Az állaga ugyan kemény, de kézzel szétmorzsolható. Egyéb fájdalmat nem érzek, nem fáj semmim és a vizeléssel sincsenek problémáim. Mi okozhatja ezt? Járt már így valaki? Köszönöm a válaszokat

2019. jan. 4. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nos, urológus válaszolt a kérdésemre a Webbeteg oldalon, itt a link: [link] azért csatolom, hogy ne akadjon ki más, ha efféle problémával találkozik. És most! Next! :-D mivel akkor sem megyek urológushoz, ha fegyverrel kényszerítenek, ezért ma irány a patika, és Rowatinex! Így ha van még esetleg kis kő, már az sem lesz! :-)
2019. jan. 8. 07:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul teszed.. apám is csak most ment 66 éves.. már késő.. Fájt a háta. Sosem gondolta volna hogy prosztatarák, amely áttétet ad a csontra.. Több évig tünet nélkül lappang, legalább egy PSA értéket a vérből. Nagyon fontos, senki ne járjon így. A prosztatarák 99%.-ban gyógyítható, ha lokalizált állapotában fedezik fel.
2019. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem anno tinédzser koromban volt ilyen, az első maszturbálások során. Nekem is ilyen sárga, igen kemény de szétnyomható rögök jöttek ki, eléggé megijedtem, de gondoltam hogy valami csak ürül belőlem, mivel addig nem volt ugyebár prosztata összehúzódásom.
2019. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor én most élem a második tinikorom! :-D ge**i jó! :-D
2019. jan. 21. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!