Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe péniszprobléma miatt...

Enyhe péniszprobléma miatt sosem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és sajnos van egy enyhe fityma szűkületem.


Sosem volt még barátnőm, és szexben sem volt még részem. Nyomaszt, mert a lányok 90%-a szerint jóképű, jó humorú, jó megjelenésű srác vagyok, és félek bárkivel is belekezdeni kapcsolatba pontosan a fitymaszűkület miatt. Félek, hogy ha arra kerülne a sor elundorodna az illető, vagy elhíreszteli....félek én már mindentől.

A családom és az ismerőseimtől is megkapom a “nem értik miért nincs barátnőm”, “biztos a fiúkat szereti” és ez sem tesz jót az önbizalmamnak. Egyedül 2 gyerekkori barátom van akik tudják ezt az oldalam is.


Orvos kizárva, ezt a szüleimnek kellett volna észre venniük még gyerekként, úgyhogy más megoldást tudna valaki tanácsolni?


2019. jan. 11. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy orvos kizárva? Akkor mégis milyen megoldásra vársz? Miért félsz az orvostól?
2019. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Orvos kizárva, ezt a szüleimnek kellett volna észre venniük még gyerekként, úgyhogy más megoldást tudna valaki tanácsolni?"


Szóval azért mert a szüleid nem vették észre, azért te már csakazért se mész orvoshoz. Logikus...


Szerinted fitymaszűkület ellen mégis milyen más megoldást lehet javasolni? Rinyálsz ahelyett, hogy azt tennéd amit ilyen helyzetben tenni kell.

2019. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy nem egy nagy dolog ez orvosilag, amitől félni kellene. A saját boldogságod érdekében ennyit meg nem tenni 21 éves férfiként egyszerűen butaság és önszop@tás.
2019. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha egyébként működik/nem fáj/stagnál, a kutyát nem zavarja. Amúgy meg orvos akkor is. Nem gázabb egy foghúzásnál, megnyugodhatsz.

32/f

2019. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
A dokit merem javasolni, de magadnak is ki tudod tágítani. Finoman húzigálva. Erre mondjuk jobb lenne egy lány:) Nézz körül valahol:)
2019. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én csak azt ismerem,hogy ezt a problémát orvos oldja meg.A Te korodban is.
2019. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Merev állapotban ha hátrahúzom, feszül, de könnyedén visszacsúszik a helyére.

Az itteni megyevárosban levő kórház az ország legszínvonaltalanabb, legfertőzésveszélyesebb kórháza. Ez is hozzájárul ahhoz, hogy a gondolat is elriaszt az orvostól.

2019. jan. 11. 20:19
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy tudja kitágítani 21 évesen! Ne viccelj már!
2019. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem most az írásodból úgy tűnik mintha nem is akarnád megoldani. Ez valami trollkérdés?


Miért keresel kifogásokat? Kicsit úgy tűnnek nekem a hasonló egyértelmű megoldásokat követelő helyzetek elmulasztása, mintha menekülnél attól ami a következménye lesz annak, ha minden normál lesz.


Félsz a csajozástól? Félsz a csajoktól? Félsz, hogy kapcsolatba kerülsz velük?

2019. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9!

Mint leírtam, az orvostól félek illetve, amiket hallok, hogy egy sima oltást is használt tűvel adnak be egyes orvosok.

Ne is magyarázza meg senki, családból 3-an is egészségügyben dolgoznak.

2019. jan. 11. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!