Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe péniszprobléma miatt...

Enyhe péniszprobléma miatt sosem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és sajnos van egy enyhe fityma szűkületem.


Sosem volt még barátnőm, és szexben sem volt még részem. Nyomaszt, mert a lányok 90%-a szerint jóképű, jó humorú, jó megjelenésű srác vagyok, és félek bárkivel is belekezdeni kapcsolatba pontosan a fitymaszűkület miatt. Félek, hogy ha arra kerülne a sor elundorodna az illető, vagy elhíreszteli....félek én már mindentől.

A családom és az ismerőseimtől is megkapom a “nem értik miért nincs barátnőm”, “biztos a fiúkat szereti” és ez sem tesz jót az önbizalmamnak. Egyedül 2 gyerekkori barátom van akik tudják ezt az oldalam is.


Orvos kizárva, ezt a szüleimnek kellett volna észre venniük még gyerekként, úgyhogy más megoldást tudna valaki tanácsolni?


2019. jan. 11. 20:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

21éves magyar állampolgár utazhat másik kórházba, kiszolgálják fertőtlenítő szerekkel is, kenő... khmm... hálapénzt is elfogadnak tőle.

32/f

2019. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor gyűjts egy kis pénzt és menj valami magándokihoz. Más megoldás szerintem nincs. Én óriási baromságnak gondolom ezt a kifogást. Pedig jártam már én is Miskolcon és Nyíregyházán is a kórházba. Persze te tudod! Ha emiatt el akarod cseszni a fiatalságod, akkor az is a te döntésed. :)
2019. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Még talán arra gondoltam, hogy előfordulhat, hogy a háziorvostól szégyelled. Valahogy kerüld ki akkor.
2019. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A kérdésed kategóriája: "Lyukas a fogam. Orvoshoz nem megyek, a szüleimnek kellett volna észrevenni. Milyen más megoldást tudna valaki tanácsolni?"


Hasznát tűvel... na persze. Mese habbal. Abból (egyelőre) még a magyar egészségügyben sincs hiány. Amúgy mehetnél magánorvoshoz is, de ha jobban esik sajnáltatni magad meg sóhajtozni, akkor csak így tovább.

2019. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem tudom Te pontosan hol élsz, ahol ezeket ki mered jelenteni. Azért az mindent elmond egy kórházról, hogy 36 óráig nem veszik észre, hogy meghalt a tolószékben levő idős. Ezek miatt, ha teheti az ember elkerüli.


Egyszerűbb azt mondani, hogy “ha nem mész orvoshoz az a saját problémád”, minthogy tanácsot adni.

2019. jan. 11. 20:52
 16/23 anonim ***** válasza:

"Azért az mindent elmond egy kórházról, hogy 36 óráig nem veszik észre, hogy meghalt a tolószékben levő idős."


Na ezt linkeld már be légyszi.

2019. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg is érdemled a kínlódásodat már a válaszaidból is látszik. Írtunk segítséget, ami tőlünk telt. Meg sem köszönted, csak továbbra is bizonygatod a baromságaidat. Ne menj akkor, sajnáltasd tovább magad, csak ne nekünk! :)
2019. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%
Egy kis rinyagép vagy és nem a kórházak miatt nem mész, hanem mert tököd sincs hozzá, hogy egyáltalán belekezdj ebbe az egészbe! Azt is megkockáztatom, hogy hiába oldódna meg a problémád, akkor is találnál más kifogást, hogy miért nem csajozol! Egy félős kis fostalicska vagy. :)
2019. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha már ezt így kijelentetted, gondolkodhattál volna, és talán többre becsülne mindenki, ha nem okádnál ide ilyen modort.

Bízom benne neked is lesz hasonló problémád, ami miatt hátrányt szenvedsz valamiben az életben

2019. jan. 11. 21:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Majd valami linket küldj már légyszi a tolókocsis halottról, csak hogy tudjuk, hogy igazat mondasz.
2019. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!