Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe péniszprobléma miatt...

Enyhe péniszprobléma miatt sosem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és sajnos van egy enyhe fityma szűkületem.


Sosem volt még barátnőm, és szexben sem volt még részem. Nyomaszt, mert a lányok 90%-a szerint jóképű, jó humorú, jó megjelenésű srác vagyok, és félek bárkivel is belekezdeni kapcsolatba pontosan a fitymaszűkület miatt. Félek, hogy ha arra kerülne a sor elundorodna az illető, vagy elhíreszteli....félek én már mindentől.

A családom és az ismerőseimtől is megkapom a “nem értik miért nincs barátnőm”, “biztos a fiúkat szereti” és ez sem tesz jót az önbizalmamnak. Egyedül 2 gyerekkori barátom van akik tudják ezt az oldalam is.


Orvos kizárva, ezt a szüleimnek kellett volna észre venniük még gyerekként, úgyhogy más megoldást tudna valaki tanácsolni?


2019. jan. 11. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez nem modor kérdése, hanem ez a színtiszta igazság. Csak neked is be kellene ismerni magadnak. Tényleg kicsit durva voltam, mert mostanában nem borítottak így ki. Szedd már össze magad és tegyél magadért!
2019. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A kérdező egy általa alkotott negatív világban él, első sorban pszichológusra (vagy jó barátokra, akikkel őszintén lehet beszélgetni) lenne szüksége.

Utána megoldódna a fityma probléma is, szinte észrevétlenül.

2019. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudja-e tágítani, nem attól függ, hogy 21 éves-e.
2019. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!