Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orr piercingem van és vadhús...

Orr piercingem van és vadhús nőtt mellé. Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdésem, hogy vadhús nőt az orromra a piercingem miatt. Elmentem a pierceremhez és ő írt fel nekem egy kenőcsöt: contractubex

Kenegetem ezzel kb 3 napja és látom már, hogy kisebbedik a duzzanat, de szinte minden reggel genny jön ki a sebből, mikor kiforgatom a piercinget. Ez jót jelent? Elfog tűnni a seb? Köszi előre is:)



2019. márc. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Orrban sajnos nem tudom, de a lányomnak x évvel ezelőtt volt köldökpiercingje. Pedig hivatalos, híres tetováló tette be. Neki vadhús nőtt, ki kellett venni, mert annyira elvékonyodott a bőre, mellette nőtt a vadhús, hogy muszáj volt. A vadhús egyébként nem gennyesedik. Nem mindenkinek bírja a szervezete a piercingeket. Akkor sem, ha orvosi fémmel szúrják.

Remélem, a tiéd nem vadhús, csak begyulladt a környéke. A krémet egyébként már azonnal meg kellett volna kapnod, nem is értem, hogy miért várt vele, míg begyullad. Kívánom, hogy ne járj így, nem akartalak megijeszteni, csak leírtam, hogy nem mindenki bírja.

2019. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen volt a számba piercing, szóval szerintem azzal nincs gond. Meg nekem igazából egy nagyon nagy butaság miatt alakult ki.Melóhelyemen annyira nem preferálják a piercinget. Így hát kikellett vennem mikor dolgoztam, és,hogy ne forrjon össze a lyuk, oránként mentem be az öltőzőbe és koszos kézzel vissza raktam a piercinget, forgattam majd kiszedtem. Ez volt a baj szerintem. Azóta beszereztem már egy úgynevezett láthatatlan piercinget, amivel egyszerűbb a dolog, de aki ugyanígy járna inkább ne is probálkozzon ezzel. :c
2019. márc. 9. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, tudok róla, hogy az orrpiercing helye képes benőni pár óra alatt. Akkor viszont te fertőzted el, most már mindegy, ne tudsz vele mit csinálni, minthogy eltüntesd a gyulladást. Vedd ki inkább, kend a krémmel gyógyuljon meg rendesen és szúrass másikat. Ez csak egy tipp. Elfertőzted sajnos a koszos-munkás kezeddel. Még mindig azt gondolom, hogy nem vadhús, amiről írsz. Mindjárt keresek egy képet, milyen a vadhús. Az nem gennyedzik.
2019. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább ezt a linket olvasd el:


[link]

2019. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából, a seb egyáltalán nem fáj. Ha mozgatom a pc-t, ha nem. Max akkor érzem, hogy igen, ott van mikor a sebet nyomogatom. Egyébként napról napra kisebb lett, viszont amennyire kisebb lett, annyival rondább is. Enyhén kékes pirosas színe van. A kenőccsel kenegetem, langyos vízzel is szoktam. Illetve a piercerem ajánlotta a tengeri sós oldatott. 3-4 napja kezelem ezekkel a praktikákkal. Azt mondták, meg ahogy utána olvastam írták,hogy 1 hét alatt így le kéne menni a duzzanatnak. Reménykedem nagyon.
2019. márc. 9. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha soha ne nyúlj a piercingedhez koszos kézzel.. ennyit tudhattál volna. Egyebkent igen a tengervizes sooldat jo ra nagyon, a kezedet mosd meg, fertotlenitsd mielott barmit kezdenel a piercinggel, ezenkivul segiti a gyulladast levinni es a sebet gyogyulni az octenisept spray. Ezt alkohollal ellentetben az orr belso reszen is kezelheted vele, nekem ez segitette szepen gyogyulni. Tusfurdo ne keruljon a kozelebe, alkohollal ne kezeld mert nem tesz jot neki.
2019. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!