Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik hormon miatt nem lett...

Melyik hormon miatt nem lett belőlem férfi?

Figyelt kérdés

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Anabolitikus hatásúak, elősegítik a fehérjék tárolását, gátolják a fehérjeveszteséget.


Szabályozzák a spermiumtermelést, a libidót és a nemzőképességét, a pubertáskorban befolyásolják a nemi érést, a másodlagos nemi jelleg kialakulását, illetve biztosítják az izomzat megfelelő fejlődését és a csontozat egészséges állapotát.


Ez nálam egyik sincs meg. Tesztoszteron szint 20 nmol/l , szabad tesztoszteron, bioaktiv, totál tesztoszteron is rendben van, ezekről tudok. Mégis igazi antiferfi vagyok, fent említett hormonok közül mi a szar?



2019. ápr. 7. 11:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Akkor mi a megoldás?

Abból kell főznöd, építkezned, amid van. Ha szarnak érzed magad abból hiába csinálsz várat. Aranyat meg csak úgy TUDSZ (TE MAGAD) csinálni, ha leszarod a szart és elkezdesz tenni magadért a Tiszába mint mániákus önsajnálatba süppedés helyett, ahogy azt a többiek is teszik és jól teszik. És ezt te is tudod, mert NEM AKAROD magadat rávenni erre, neked kényelmesebb önmarcangolnod magad. Minden kommentelő lényegében ezt mondja és igazuk van. És ezt te magad is pontosan tudod, ahogy azt is, hogy pszichiátriai segítségre szorulsz, ami nem ciki, akkor sem, ha te azt úgy érzed. (Volt hogy én is igénybe vettem,és igen, segített feldolgozni a problémáimat, amikkel megrekesztettem magamat.)

Mi lenne, ha inkább kipróbálnád te is? Mit vesztenél vele?

2019. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Stephen Hawkingnak is volt felesége és 3 gyereke. Ha nem tudod ki az, google.

Ne haragudj, lehet, hogy előnytelen külsővel rendelkezel, de ez még egyáltalán nem határozza meg az életed, csak ha azt akarod.

Ha azt sujkolod magadba, hogy nem vagy jó semmire, nem lrdemes élni, nem érdemelsz semmit, akkor azt is kapod. Lehet, hogy egy évtízedbe fog telni, de az első dolgod az, hogy megismered, elfogadod, és megszereted magad.

Én is messziről jövök, csak nőben. Rengeteg erőfeszítésembe, időmbe került, míg elfogadam magam. Most pedig boldogan élek, az emberemmel:) A férfiaknak könnyebb dolga van, mert a nők tudnak egy quasimodót is szeretni, a férfiak viszont szép nőt szeretnének maguk mellett tudni. Szóval nekem még annyi esélyem sem volt, mint neked. Melleim kb.nincsenek is, sokszor kisfiúnak néztek.

A fejedben dől el minden. Volt 155cm magas, vékony, vonzó fiú ismerősöm. Rajtad áll.

2020. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!