Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik hormon miatt nem lett...

Melyik hormon miatt nem lett belőlem férfi?

Figyelt kérdés

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Anabolitikus hatásúak, elősegítik a fehérjék tárolását, gátolják a fehérjeveszteséget.


Szabályozzák a spermiumtermelést, a libidót és a nemzőképességét, a pubertáskorban befolyásolják a nemi érést, a másodlagos nemi jelleg kialakulását, illetve biztosítják az izomzat megfelelő fejlődését és a csontozat egészséges állapotát.


Ez nálam egyik sincs meg. Tesztoszteron szint 20 nmol/l , szabad tesztoszteron, bioaktiv, totál tesztoszteron is rendben van, ezekről tudok. Mégis igazi antiferfi vagyok, fent említett hormonok közül mi a szar?



2019. ápr. 7. 11:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el sportolni.
2019. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vékony a testalkatod vagy hogy kevés testszőrzeted van, még nem utal hormonális problémára.

Van ezen kívül bármi, amiből arra következtetsz, hogy nem vagy egészséges?

2019. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most komolyan. Van farkad (péniszed)? Feláll rendesen? Jön belőle cucc (sperma)? Nemzőképes a cucc?


Ha mindenre igen a válaszod, akkor igazi férfi vagy! Hogy most milyen külsőségekkel az részletkérdés, ha mindenki ilyen pisztlicsáré dolgokkal foglalkozna, senki se érezné magát férfinak, csak nyomoréknak, szóval most ha te magaddal azt AKAROD elhitetni, hogy nem vagy férfi csak egy nyomorék, akkor az is leszel, hiába vagy fizikailag férfi. Nem a külsőségek tesznek bennünket azzá, hanem hogy azokat hogy kezeljük, hogyan hozzuk ki belőlük a legtöbbet, a legjobbat!


Ennyi a titok. Olvass kevesebb demotiváló okoskodást és élj sokkal többet, akkor majd úgy is érzed magad, úgyhogy csak pozitívan! ;)

2019. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Kívül, belül férfiatlan vagyok ez az igazság. Belül mondjuk alapvetően megvan bennem a férfi ösztön (meg szeretem a férfias dolgokat, talán túlságosan is és felorol, hogy a kulsom miatt nem elhetem ki), ha nem vagyok depressziós, de talán a gondolkodasom se férfias, egy férfi nem depressziozik, egy férfivel nincs semmi gond, ezért nincs is oka panaszra, ő a teremtéskoronája, vagy mi. Hát én ennek az ellentetje vagyok.
2019. ápr. 7. 12:02
 15/42 A kérdező kommentje:
13-as de amikor bemesz valahova és mindenki férfiasabb nálad már így külsőre, akkor elmegy az önbizalmad, hiába gondolkodsz te ferfiasabban alapvetően, ha ilyen Justin Biebernek nézel ki (azért annyira nem), úgy aztán jatszhatod a menő macsót. A nőktől meg elment a kedvem, ezer éve azt sulykolom magamban, hogy én nekem nem lesz, nem érdemlem meg, nem vagyok férfi, így szexuálisan már nem is nagyon izgatnak (régen igen), csak romantikusan.
2019. ápr. 7. 12:07
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust keress inkább, mert nálad fejben vannak nagyon komoly gondok.
2019. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
El kellene kezdened sportolni! Az sokat javíthatna az alakodon és főleg az önbizalmadon! Amiket írsz, hagyományos női/férfi sztereotípiákat pedig felejtsd el!
2019. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
16-os igen fejben is van gond, pl. amikor elhittem, hogy valami király csávó vagyok, olyan dolgok megjelentek bennem amik addig nem, a viselkedesed fejben dől el persze, csak aztán amikor elgondolkodom racionálisan borul az egész, rajovok hogy milyen szánalmas ilyen külsővel alfát, férfit játszani és újra depressziós leszek.
2019. ápr. 7. 12:15
 19/42 A kérdező kommentje:
17-es jó lenne a sport, csak sajnos gyerekként fociztam, bár kajakra, vagy valami komolyabbra mentem volna. Extrém ektomorfként hiába gyúrom ki magam, akkor se leszek férfias testű, nézd meg Ronaldot, agyonra ki van gyúrva, még is köcsögözik.
2019. ápr. 7. 12:20
 20/42 A kérdező kommentje:

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Ezek közül mit lehet laborban nézni?

2019. ápr. 7. 12:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!