Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik hormon miatt nem lett...

Melyik hormon miatt nem lett belőlem férfi?

Figyelt kérdés

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Anabolitikus hatásúak, elősegítik a fehérjék tárolását, gátolják a fehérjeveszteséget.


Szabályozzák a spermiumtermelést, a libidót és a nemzőképességét, a pubertáskorban befolyásolják a nemi érést, a másodlagos nemi jelleg kialakulását, illetve biztosítják az izomzat megfelelő fejlődését és a csontozat egészséges állapotát.


Ez nálam egyik sincs meg. Tesztoszteron szint 20 nmol/l , szabad tesztoszteron, bioaktiv, totál tesztoszteron is rendben van, ezekről tudok. Mégis igazi antiferfi vagyok, fent említett hormonok közül mi a szar?



2019. ápr. 7. 11:35
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
30-as nem tőlem származnak azok a kérdések és nem szerettem a megalazott szerepet, pont ezt akarom elkerülni, de ahhoz változtatni kéne.
2019. ápr. 9. 10:41
 32/42 anonim ***** válasza:

Ne azokra figyelj akikhez nem hasonlítasz, hanem az olyanokra amilyen te vagy. Biztosan találsz magad körül 1-2-t. Ők hogyan dolgozták fel amikor rájöttek, hogy nem egy Adonisnak szuülettek?

Ismerek én is olyat akinek akkor ér a fenekéhez a nadrág ha a szél oda fújja. Felesége, gyereke van, dolgozik és jól élnek

2019. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
32-es ezt nem lehet feldolgozni, nem is az zavar leginkább hogy nőm nem lesz, hanem hogy a férfias vagyaimat, a férfiasságot nem élhetem meg. Nem sok olyan lúzer van, mint én, ha van is, nekem attól nem lesz jobb, ha ehezel, pont nem fog érdekelni, hogy rajtad kívül még 100 ezrek éheznek és nem adonisz akarok lenni, csupán egy átlagos férfi, pontosabban saját magam normális fejlődés történettel.
2019. ápr. 10. 21:38
 34/42 A kérdező kommentje:
Amúgy levezettem a történetet, volt egy genetikai rendellenesség amit lehetett volna kezelni teljesen, az indította meg a lavinát és sehol nem léptem/léptünk közbe, utólag már okos az ember.
2019. ápr. 10. 22:03
 35/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vezettél le semmit, említettél valami "genetikát", meg hogy "rossz géneket örököltél", erről a genetikai betegségről és végül nem cselekvésről eddig egy szó sem esett. Mint mondtam, ha nem mondasz el mindent, nem lehet neked segíteni, még akkor se ha hozzáértő olvassa a problémáidat. Semmiféle időrendi vagy logikai sorrendet nem állítasz fel, amin el lehet indulni.
2019. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Magamba vezettem le, pontosan tudok már mindent, minden egyes hibát az életemben, hogy mi miért alakult úgy ahogy, nem látom hogy innen talpra fogok még valaha állni, túl sok a hiba már a gépezetben.
2019. ápr. 10. 23:37
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a csudának írtál ki ide kérdést? Magadban levezetted a dolgokat, mindent tudsz, az alapkérdésed meg figyelemfelkeltésnek tökéletes, más szempontból meg úgy hülyeség ahogy van: megválaszolatlan! Plusz ez a gyakorikérdések nem pedig genetikai szakik fóruma, szóval az Tiszává duzzadt önsajnálatodon kívül semmi újat nem tudtunk meg, csak hogy egy lúzernek érzed magad, és annyira kötöd az ebet a karóhoz annyira erőlteted itt mindenki előtt, mennyire lúzernek akarsz maradni, hogy az már nevetséges! Ha nem akarsz változtatni, oké, akkor maradj a Tiszádban, és ki ne gyere a partra, nehogy még elkezdj élni, mert annál gázabb nincs! Ennyit erről.
2019. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
*nem megválaszolatlan hanem megválaszolhatatlan.
2019. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert akkor még nem tudtam.
2019. ápr. 11. 11:52
 40/42 A kérdező kommentje:

“egy lúzernek érzed magad, és annyira kötöd az ebet a karóhoz annyira erőlteted itt mindenki előtt, mennyire lúzernek akarsz maradni, hogy az már nevetséges! Ha nem akarsz változtatni, oké, akkor maradj a Tiszádban, és ki ne gyere a partra, nehogy még elkezdj élni, mert annál gázabb nincs!“


Aha pont én akarok lúzer maradni... ezzel kelek, ezzel fekszek, aludni (ezzel álmodom) sem tudok tőle, tanulni se, dolgozni se, semmit mert csak az jár a fejemben, hogy így minek élni (megfosztva a férfiasságtól, az örömöktől, a lánytól akit szeretek stb.), hogy van-e egyáltalán megoldás, de ha fizikailag lenne is, az elmúlt évek szenvedését, kudarcait, tévképzeteit úgy se tünteti el semmi, úgy se leszek már normális. Vannak tipikus feminin férfiak, ők pont leszarjak, mert ilyenek eleve, nem is akarnak más lenni, de én nem ilyen vagyok eleve, nem így érzem jól magam, nem tudom elfogadni, csak akkor szoktam boldog lenni, ha normális férfinak érzem magam.

2019. ápr. 11. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!