Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik hormon miatt nem lett...

Melyik hormon miatt nem lett belőlem férfi?

Figyelt kérdés

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Anabolitikus hatásúak, elősegítik a fehérjék tárolását, gátolják a fehérjeveszteséget.


Szabályozzák a spermiumtermelést, a libidót és a nemzőképességét, a pubertáskorban befolyásolják a nemi érést, a másodlagos nemi jelleg kialakulását, illetve biztosítják az izomzat megfelelő fejlődését és a csontozat egészséges állapotát.


Ez nálam egyik sincs meg. Tesztoszteron szint 20 nmol/l , szabad tesztoszteron, bioaktiv, totál tesztoszteron is rendben van, ezekről tudok. Mégis igazi antiferfi vagyok, fent említett hormonok közül mi a szar?



2019. ápr. 7. 11:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hormonprobléma, hanem teljesen torz ön-, férfi- és világkép. Valószínűleg nagyon befolyásolható vagy, és teljesen eltorzította az értékrendedet a médiából ömlő szenny.

Amikor a Facebook és Instagram káros hatásairól beszélnek, hogy miért nem szabad egy teljesen virtuális, a reklámozóknak és vásárlóknak megkreált világhoz mérni mindent, akkor pontosan rád gondolnak, és arra hogy teljesen elvesztetted a realitásérzéjedet és racionalitásodat.

Pszichológus kéne neked, meg természet, kiszakadni a virtuális térből mert teljesen boldogtalan leszel.

2019. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
21-es de én nem a médiában lévő celebekhez mérem magam, hanem átlagjóskákhoz, aki átlag alatti, főleg ha a nemiségében annak minden oka megvan rá, hogy boldogtalan legyen, amikor látod, hogy kibe szerelmes az a lány akit te szeretsz és milyen fényévtávolság van köztetek a maradék életkedved is elmegy. A férfiasság lényege a viszonyitas, hogy van nálad rosszabb valljuk be, de ez mindenben így van, ha több a nálad jobb képességű ember egy bizonyos területen, mint a rosszabb akkor kisebbségi komplexusod lesz.
2019. ápr. 7. 12:37
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
A pszichológustól nem leszek férfi az a helyzet, ez genetika sajnos, rossz géneket kaptam, na meg én is hibáztam.
2019. ápr. 7. 12:59
 25/42 anonim ***** válasza:

Ugyan te miben hibáztál? Ha minden vékony, kevés szőrzettel rendelkező férfi így gondolkodna, mint te, akkor mindegyik depressziós lenne. Ne akar Jean Van Damme lenni, ha egyszerűen így születtél. Írod itt a különböző hormonok tudományos nevét, aki nem mélyedt jobban bele, mint ahogy te, fogalma sincs róla, melyik-melyik.

Miért nem tudod elfogadni magad olyannak, amilyen vagy? Elhiszem, hogy a fejedben van egy álomkép, milyen szeretnél lenni külsőleg, de ha nincs rá mód, akkor ne erőlködj. Nálad tényleg fejben van valami baj, mert rengeteg férfi él ilyen fizimiskával és testalkattal, mégsem méltatlankodnak.

A bátyám például alacsonyabb és köpcösebb. Ássa el magát? Vagy itt vagyok én: marha jó lenne Palvin Barbarának kinézni, de nem születtem olyan genetikával, akkor a fejem tetejére is állhatok, akkor sem leszek olyan szép.

A belső tulajdonságaid nem érdekelnek egyáltalán? Csak a külsőségek érdekelnek. Ne akard így leélni az életedet, kérj pszichológustól segítséget, mert csak tökreteszed magad.

2019. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ez nem hormonális probléma, a hormonhiányok a te esetednél sokkal durvábban néznek ki, sokkal durvább funkciókiesésekkel. Szóval már csak rajtad áll, hogy mit akarsz kezdeni a külsőddel és a mentalitásoddal.
2019. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
25-s én csak átlagos férfi szeretnék lenni, nem Van Damme, komolyan múltkor már Molnár Krisztiánt is megirigyeltem, hogy ennyire ótvar, szar ember lesz belőlem soha nem gondoltam volna. Ez a picsogás is mennyire szánalmas, férfiatlan, na de azért köszi a válaszokat, azt hittem vannak itt hozzáértők, majd akkor a dokinál érdeklődöm.
2019. ápr. 7. 13:30
 28/42 A kérdező kommentje:
26-os nem írtam le mindent, de hidd el van probléma bőven.
2019. ápr. 7. 13:32
 29/42 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz le mindent, a kérdésedre sem lehet válaszolni.
2019. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Vegyétek már észre, hogy ez egy fétiskérdés! Valszleg a kérdező szereti az ilyen megalázott, szégyellnivaló szerepet. Bármit javasoltok, mindenre van egy “miért nem”. Ő nem is akar ezen változtatni, imádja az önsajnálatot. Mostanság elég sok “tesztoszteronos” kérdés van, esélyes, hogy tőle származik.
2019. ápr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!