Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltessem magam?

Körülmetéltessem magam?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és van egy olyan problémám, hogy az elmúlt évben sokszor gyulladt be a fiytmám. Hiába kentem akármivel, hiába tartottam rendszeresen tisztán, többször begyulladt. Azon gondolkodom, hogy talán jobb lenne, a körülmetéltetném magamat. Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek érdemes lenne megtennem?


A másik, hogy ezt az egészet titokban akarom tartani a szüleim előtt. Szerintetek ha meg kell csináltatnom, akkor titokban meg tudnám csináltatni?



2019. jún. 19. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
A gyulladás okát kell megkeresni,nem pedig a metélésen gondolkodni .
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Engem is kb 20 evesen meteltek korul (2015-ben), es nem tudtak a szuleim. Felnottkent nyilvan mar egyedul mesz az orvoshoz, maga a mutet mindennel egyutt par ora alatt megvan, utana meg siman haza lehet menni. Nehany nap pihi, 1-2 het santitas, de siman ki lehet magyarazni. Meg pl kotescsere utan nyilvan ne a konyhai szemetesbe dobd a dolgokat. :P Irhatsz nyugodtan ha van meg kerdesed.
2019. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Én örülök, hogy megcsináltattam a műtétet hasonló problémával. Nem csak a gyulladás múlt el, de a szex is jobb, intenzívebb érzés.
2019. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!