Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El vagyok cseszve nemileg?...

El vagyok cseszve nemileg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy el vagyok cseszve nemileg. Van 3 oka is.

1) Nagyon nagyon kicsi a péniszem mérete. Mereven 10 cm. Tudom,nagyon kevés,kérlek ne fikàzzatok,mert néha napján az osztály társaim is megszolják(nem rendszeres).

2) Egyszerűen nem jön sperma. Tudom,azt mondanátok,hogy ebbe a korba még rá érek stb.,de másnak már 10 évesen is van.

3) Olyan 2 perc után (nem mértem,csak tipp)megjön az a érzés (orgazmus),és akármit csinálok,utána már egyszerűen vége van a masztinak.



2019. jún. 22. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, 12 évesen normális. Az oszt.társaindak meg semmi köze a farkadhoz
2019. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

A férfi nemiérés kezdete az éjszakai ejakulációban nyílvánul meg. Ha még nem következett be akkor ne aggódj.

2019. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Meg azután se
2019. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hány éves vagy így.. hogy vársz segítséget? Az osztálytársaid meg miért látják a farkad egyáltalán? Senkinek semmi köze hozzá szerintem
2019. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

1.-Majd megnő.

2.-Nem tudom, hogy hany éves vagy gondolom 11-14 de majd lesz nyugi :D

3.Gyakorolj amikor erzed h mar nincs sok hatra allj meg.

2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!