Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnék megnyugodni a...

Hogyan tudnék megnyugodni a fogorvosi székben?

Figyelt kérdés

Alapjában nem vagyok egy hisztis, de a fogorvosnál komolyan nehezemre esik nyugton ülni. Egy idő után úgy érzem kerülget a pánik, olyan félelem kerít hatalmába mintha az életem lenne veszélyben, és úgy érzem elvesztem a kontrollt és menekülnöm kell a szituációból még akkor is ha éppen semmi nem fáj.


Ilyenkor megkérem a dokit hogy tartsunk fél perc szünetet. Ő Abba hagyja a fúrást vagy amit éppen csinál, de a sokadik ilyennél már látom rajta hogy fogy a türelme.


Mivel még előttem van 2 gyökérkezelés így szeretnék valamit kezdeni ezzel a problémával.


Ismeritek az érzést amiről írok? Nektek van bevált módszeretek arra hogy nyugodtak tudjatok maradni?



2020. aug. 12. 15:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szuper. :) nagyon ügyes vagy. Lehet legközelebb landa helyett én is viszek egy macit. Ebből étdemes divatot csinálni :)
2020. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Az volt a szerencsém hogy egyben van a gyerek rendelővel így volt kéznél maci. :)
2020. aug. 31. 14:52
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért kár, hogy nem láttam a fogorvos fejét :D
2020. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!