Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az életmódváltástól kezd...

Az életmódváltástól kezd normálisabban kinézni a nyelvem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja váltottam életmódot, előtte úgy nézett ki amit csináltam, hogy egész nap ültem, bevittem kb. napi 3000 kalóriát simán egészséges kajákból, alig mozogtam. El is vagyok híva emiatt. Azt meg már régóta észrevettem, hogy a nyelvemmel van valami. Folyton lepedékes volt, szürkés, repedezett. Viszont így egy hónap után kezd normális színe lenni, alig van rajta lepedék, és a felülete is sokkal normálisabban néz ki. Szerintetek ez az életmód váltás miatt történik?
2021. febr. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen
2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam. Ha refluxos vagy akkor az is lehet, hogy mivel kevesebbet eszel így kevesebb a gyomorsavad, nem jön fel a torkodig, nem lesz tőle lepedékes a nyelved.
2021. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Közben most vettem észre, hogy elírtam pár dolgot :D

Nem egészséges kajákból vittem be napi 3000 kalóriát, hanem egészségtelenekből

2021. febr. 15. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2021. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!