Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne fájjon a...

Mit tegyek hogy ne fájjon a fogam?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam annyira hogy sikítani tudnék.

Be van gyulladva és be is van teljesen gennyesedve de nem akarok fogorvoshoz menni.



#gyulladás #fogorvos #Borzalmas fájdalom
2021. ápr. 24. 23:21
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Hát nem szeretnék még ilyen fiatalon meghalni.


16L


Magamra biztos nem fogom ki hívni.

De anyum most is azt mondja hogy menjek el különben ő fogja majd ki hívni a mentőt hogy vigyenek ha akarom ha nem .


Azt mondta hogy mivel kiskorú vagyok ő kell bele egyezzen hogy el vigyenek vagy nem.

2021. ápr. 25. 11:55
 22/52 A kérdező kommentje:
De mondtam neki hogy ha ki hívja csak az esetben fognak tudni elvinni ha lekotoznek mert másképp nem engedem hogy elvigyenek.
2021. ápr. 25. 11:57
 23/52 A kérdező kommentje:
De mivel nem szabad lekötözni a beteget ezért ne tudnák elvinni.
2021. ápr. 25. 11:59
 24/52 A kérdező kommentje:

Muszáj lessz el menjek mert már nagyon fáj mindjárt üvöltök fájdalmamban.


Holnapra kaptam időpontot.

2021. ápr. 25. 14:18
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmész, vagy nem. Nem értem magát a kérdést sem. Többen is írták, hogy lódulj meg a fogorvoshoz, vagy bánni fogod. Hidd el, az injekció messze nem fog annyira fájni, sőt semmennyire mint most a gyulladás. Te döntésed, hogy szenvedsz még életed végéig, vagy elmész és talán megmentik..
2021. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen válaszokra számítottál? Hogy majd interneten keresztül meggyógyítunk? Vagy hagyd csak, majd elmúlik?
2021. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

25

Tudtommal begyulladt fogba az injekció fáj és nem hat a gyulladás miatt.

2021. ápr. 25. 15:21
 28/52 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy ha nem hát miért adják be?
2021. ápr. 25. 15:23
 29/52 anonim ***** válasza:

Ha gyulladt akkor kapsz gyulladáscsökkentő receptet, azt kell kiváltani és szedni egy ideig, utána visszamenni kezelésre ha lement a gyulladás.

Kivéve ha kivárod hogy életveszélyes legyen az állapotod, akkor már nem lesz idő napokat várni a gyógyszer hatására, akkor azonnal szájsebészeti műtét.

2021. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Hát én már nem nagyon van mit várjak.

Mér egy fél éve be van gyulladva már úgy meg van dagadva és olyan gennyes hogy mindjárt nem tudom kinyitni a szám.

2021. ápr. 25. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!