Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne fájjon a...

Mit tegyek hogy ne fájjon a fogam?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam annyira hogy sikítani tudnék.

Be van gyulladva és be is van teljesen gennyesedve de nem akarok fogorvoshoz menni.



#gyulladás #fogorvos #Borzalmas fájdalom
2021. ápr. 24. 23:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Reggel,este mosok fogat

Nem használok fog selymet

2021. ápr. 27. 09:16
 52/52 anonim válasza:

Nekem ugyanilyen rossz élményem volt gyerekként a fogorvossal.

6 injekció mellett is nagyon fájt, ráadásul beletörte a fogamat.

Ez volt 16 évesen, emiatt évekig nem mentem el... Terhességek alatt meg nagyon elromlottak.

Végül eljutottam odáig, hogy az arcom egyik fele feldagadt az egyik fogam miatt. Nagyon fájt, egész éjjel aludni sem tudtam, semmilyen gyógyszer nem használt. Akkor erőt vettem magamon, elmentem a körzeti sztkba. És megismétlődött ugyanaz mint gyerekként. Pokolian fájt és letörte a koronát 🤦‍♀️ Közölte, menjek a szájsebészetre. Itt telt be a pohár véglegesen!

Még egy barbár nem fog soha többé hozzám érni az biztos!

Akkor összekapartam pénzt és elmentem helyileg a sebészetre magánba.

Érdekes módon elég volt egyetlen injekció és 2 másodperc alatt kiszedte a doki fájdalommentesen!

Utána sorban csináltattam meg az összeset. Most 4 évig nem is volt vele semmi baj, csak újra terhes lettem a harmadik gyerekemmel és megint letört egy szülés után....

Elmentem magánba szerdán, EGY injekciót kaptam, jó erőset, előtte az ínyemet is bekente érzéstelenítő zselével és semmit az égvilágon nem éreztem, a lámpát bámultam magam felett :D


Én még egyszer be nem teszem a lábam államiba!

És a lányomat is magánba viszem jövőre.

2022. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!