Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan győzzem le a fogorvosto...

Hogyan győzzem le a fogorvostol való félelem?

Figyelt kérdés
Görbe a fogsorom, van lyukas illetve letört is. A fogaim miatt már teljesen kivagyok idegileg, elcsunyitja az arcom.

2022. ápr. 23. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én már szerintem 5 éve nem voltam. Sajnos itt lenne az ideje. Az elmúlt kb 2 évben tört le a fogaimból több darabka is. Néha fájnak, de szerencsére ritkán. Elég rossz állapotú fogakat örököltem, illetve cukros is vagyok, amit fel szoktak hozni még indokként a fogorvos gyakrabbani meglátogatására. Azt már nem is említem, hogy rengeteg édességet ettem meg gyerekkoromban. Sajna el kell dönteni, hogy kellenek-e a fogaid vagy nem? Én inkább attól félek, hogy valami komoly dolgot mond (gyökérkezelés, vagy hogy nem tudja megmenteni sehogy a fogakat).
2022. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!