Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol végeznek altatäsos kezelés...

Hol végeznek altatäsos kezelést fogorvosnäl?

Figyelt kérdés

olvastam ,hogy többen félnek a fogorvostol.hät nälam jobban nem fél senki:(.elkéne mennem,nem fäj a fogam,de kettö fogon is van egy picike lyuk(amugy szépek a fogaim-elölröl ha mosolygok,semmi baja,szép fehérek).

meg alul az also fogsorom,elsö 4 foga,belsö része szuvasodik:(,és éjjel egy nagyon picike darab letörött belöle!!!azon az also részen ahol az iny is van:(!elkéne mennem fogorvoshoz,de borzalmasan félek,nem merek elmenni sem:(.mit csinäljak?altatäsost akarok,mindenképpen szerintem.hol lehet azt?egyöltalän altatnak pär fogért?


2009. ápr. 2. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már piskóta!!!


Amúgy az altatás azért nem 1:1000000, sajnos lehet valakinek felderítetlen szívbaja, egyéb, fölösleges semmiségért nemhogy kockáztatni, de akár terhelni is a szervezetet.

Ahol iyet hirdetnek, nem egy-két kis tömésre szánják, hanem akinek komolyabb beavatkozás, csiszolás, műtét, fogbeültetés ilyenek lesznek. Egy fájdalmatlan tömésért ...:/

Több fájdalmat kellemetlenséget okoz az altatáshoz használt injekció, ébresztés, evési, ivási tilalom, stb.

Lehet ilyen, de nem kis töméshez.

2009. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az anesztézia biztonsága sokat fejlődött az utóbbi évtizedekben. A legújabb statisztikai felmérések szerint körülbelül 40 ezer kis kockázatú műtétre jut egy olyan haláleset, amely egyértelműen az érzéstelenítésnek tulajdonítható. A komplikációk és a következményes halálozás aránya sokkal gyakoribb azoknál a betegeknél, akiket súlyos társbetegségekkel terhelten műtenek. "

[link]

2009. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2002.09.25. Azóta valószinűleg fejlődött az orvostudomány :) De tényleg, ha nem tudjátok mi a fogorvostól való félelem, hiába bármi tanács: nem megy. Más az autóvezetéstől fél, vagy a pomogácsoktól, szellemektől, akármitől. Mi a fogorvostól...
2009. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Le kell küzdeni. Talán először nézz meg egy képet a fogorvosról. Azt ha már birod, menj el mellette. Később simogasd meg:) Le fogod küzdeni. A pókfóbiát is így gyógyítják. Ha soká halogatod, akkor lesz mitől félni.

Ma már nem olyan mészárosok,, mint az átkosban, és a fúrót is hűtik, vízzel, nem sikít és nincs égettszag sem.

A fogorvoslás tényleg nagyon sokat fejlődött.

Nyuszi!!!


7 év alatt 960.000-et azért sajnos nem..

2009. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges az altatásos hülyeség, bocs, több a kára mint a haszna. fölöslegesen terheled vele a szervezeted, és egy kisebb vagyon. megéri? a pici lyukakat pillanatok alatt betömi a fogorvos, különösebb fájdalom nélkül. ha meg kérsz szurit, pláne semmit nem fogsz érezni. csak megnyugtatásul: én is marhára szorongok a fogorvostól, de ha kell erőt veszek magamon, és elmegyek hozzá. egyébként nagyon jó személyiségfejlesztő tréning, ha szembenézünk azzal, amitől félünk. még vmivel nyugtatnálak: nekem úgy néz ki, gyökérkezelik az egyik nagy rágófogamat, mert nem sikerült a sima tömés. vigasztaljon az, hogy nekem sokkal de sokkal szarabb lesz, és mégis életben fogok maradni:)
2009. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!