Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri 4 egészséges fogat...

Megéri 4 egészséges fogat kihúzatni a fogszabályzó miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs elég hely a fogaimnak, így fent is és lent is rossz helyre nőtt két fogam. A fogorvos azt mondta, hogyha fogszabályzót szeretnék, akkor mindenképp ki kell húzni négy fogamat, hogy helyet csináljunk.

Esetleg ha valaki volt hasonló helyzetben, akkor leírná a személyes tapasztalatait?

Köszönöm. :)

15/L



2015. nov. 10. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogad kinn van? Azt lehetne?
2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a bölcsességfogadra gondolt, engedd neki. Semmi hasznuk, az enyéim is ki lettek műtve tavaly.
2015. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon durva 4 fog. Nekem talán kettőt kell húzni de nem biztos, először megpróbálják húzás nélkül helyére terelni. Szerintem kérd ki tobb fogorvos véleményét mielott ennyi fogadat kihúzzák
2015. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szemfogam melletti fogakról van szó.

Két fogorvos tanácsolta eddig ezt a "megoldást."

(A szemfogaim nőttek rossz helyre.)

2015. nov. 10. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsességfogaimat akarták kihúzni, mert nem volt elég hely. Én nem hagytam egészseges fogakat kihúzni, viszont mind a négy hatosom kezelt volt, azokat húzattam. A fogaim elférnek, de a rágófelületem nem egyenletes. Nem zavaró, a mostani eszemmel ugyanígy csinálnam, csak előbb, és többet hordanám a fogszabályzóm.
2015. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!