Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nagyon gáz ha már...

Szerintetek nagyon gáz ha már így 16 évesen rosszak a fogaim?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött, hogy 12 éves koromig egyáltalán nem mostam fogat, tényleg egyáltalán. Ezért most pár éve nekifogtam mosni, hát nem rendszeresen, csak este. Nah és most ott tartok, hogy van 4 hiányzó, 6 gyökérkezelt és 22 lyukas, amiből 2 bé van tömve. Konkrétan már nincs 1 jó fogam sem :D ez elég gáz nem? Nem rég voltam fogorvosnál betömte azt a kettőt oszt azt mondta mennék vissza vagy nagyobb gondok is lehetnek belőle, mint pl.gyökérkezelni kell mindet:) hát mondom én többet vissza nem megyek soha, mert ugyan nem fájt a fogtömés de a fúrás elég kellemetlen volt!! Meglehetne valahogy oldani a fogaim hogy egészségesek légyének anélkül hogy visszamenjek? Házipraktikával mert én komolyan nem megyek többet !soha! Ha nem lehet megoldani akkor marad így, az a jó, hogy egyik sem fáj még picit sem. Most 16 éves vagyok.

2019. febr. 7. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen utolsó, nagyon sokat segítettél, most mégjobban félek.😉😊
2019. febr. 7. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
A félelmet akárhogy nyomjuk el, idővel utat tör magának és szembesít minket hibáinkkal vagy gyengeségeinkkel.
2019. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem kamu sajnos.
2019. febr. 7. 20:37
 14/16 anonim ***** válasza:

A félelemnél tudod mi az erősebb? A kiiiiiibszott nagy fájdalom amit a rossz fog okoz. Amikor inkább komolyan már vonat elè ugranál csak múljon már el, mert a halálvágyban nyöszörögve fetrengésen kívül mást nem tudsz csinálni, mert még egy csomó erős fájdalomcsillapító sem hat...

(Többszörösen true stoty)

2019. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha még nem félsz eléggé (csak erős idegzetűeknek!): [link]

Nagyon kamu szagú a kérdés.

2019. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni milyen undorítóan büdös a szád a rossz fog miatt. Az sem zavar?
2019. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!