Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

A köhögés mikor fog elmúlni? (tüdőgyulladás)

9 nappal ezelőtt kezdődött a betegség.

Első 3 napon magas láz (39-39,5).

4. napon kezdtem el antibiotikumot szedni, azóta nincs magas lázam, max 38,3 volt éjszaka, napközben meg csak hőemelkedés. Tegnap óta már hőemelkedésem sincs.

Köhögésre ACC 600-at szedek, viszont egyre kevesebb váladék jön fel, kezd átmenni szárazba.

Szóval a láz elmúlt teljesen, sokkal jobb a közérzetem, van étvágyam, jól érzem magam. Csak még eléggé köhögök. Meg minden éjszaka le szoktam izzadni. Mikor fog elmúlni kb, még egy hét? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: tüdőgyulladás, köhögés

dec. 3. 11:16  Privát üzenet  

A válaszok
Van aki 1 hónappal később is köhög

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 3. 11:23 Privát üzenet
Ha erős köhögésed van akkor érdemes elmenni a tüdőgondozóba nehogy tüdőgyulladás legyen. Ambroxol jobb mert az bevonja és védi a tüdőt is. Surfaktan tartalmú köptetőket adtak nekünk a kórházban.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 3. 11:45 Privát üzenet
Nekem kb egy hónap volt - onnantól kezdve, hogy kontrollon azt mondta a doki, hogy màr tisztul a tüdőm.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 3. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez lehet tüdőgyulladás?
Milyen érzés a tüdőgyulladás? Tapintásra is fáj? Nincs láz csak köhögés. Tapasztalat?
Talán tüdőgyulladás?
Hogyan legyek beteg 2 hétre? Pl. Tüdőgyulladás. Nem szeretnék róla beszélni, miért kéne, a lényeg, hogy nem doga miatt.
Megfázás, és köhögés során fellépő hátfali fájdalom, tüdőfájdalom?
Miért köhögök ha hideg van vagy ha fáradt vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!