Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A köhögés mikor fog elmúlni?...

A köhögés mikor fog elmúlni? (tüdőgyulladás)

Figyelt kérdés

9 nappal ezelőtt kezdődött a betegség.

Első 3 napon magas láz (39-39,5).

4. napon kezdtem el antibiotikumot szedni, azóta nincs magas lázam, max 38,3 volt éjszaka, napközben meg csak hőemelkedés. Tegnap óta már hőemelkedésem sincs.

Köhögésre ACC 600-at szedek, viszont egyre kevesebb váladék jön fel, kezd átmenni szárazba.


Szóval a láz elmúlt teljesen, sokkal jobb a közérzetem, van étvágyam, jól érzem magam. Csak még eléggé köhögök. Meg minden éjszaka le szoktam izzadni. Mikor fog elmúlni kb, még egy hét? :(



2019. dec. 3. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki 1 hónappal később is köhög
2019. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha erős köhögésed van akkor érdemes elmenni a tüdőgondozóba nehogy tüdőgyulladás legyen. Ambroxol jobb mert az bevonja és védi a tüdőt is. Surfaktan tartalmú köptetőket adtak nekünk a kórházban.
2019. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy hónap volt - onnantól kezdve, hogy kontrollon azt mondta a doki, hogy màr tisztul a tüdőm.
2019. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!