Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Egy kis köhögés, láz. Minden évben van. Az index és a többi médium miért ír minden nap 50 cikket a témáról? Miért kell a pánikot kelteni. Kicsit túlparàzzák ezt szerintem.

2020. febr. 27. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a szabadságom korlátozásától nagyon is. Azt nem tudom, hogy élném túl."

Folyamatosan korlátozva van a szabadságod - pont így éled túl az életet: nem mehetsz át, csak akkor, amikor zöld a lámpa, nem lépheted át a záróvonalat, nem mehetsz be más házába, lakásába, csak akkor, ha engedélyt ad rá, stb.

2020. febr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Karantén miért lenne baj? Egész nap sorozatozhatnék, játszhatnék, nem kéne bejárnom egyetemre de küldenék a jegyzeteket vagy tanulhatnék otthon saját tempóba... hmmm de rossz lenne... Egyébként ha karantént alá kerülsz és se te se akivel együtt laksz nem volt megfertőződve a karantén elején akkor 0 au esélye hogy elkapd. Szóval egyrészt el se kapod, nem kell munkába/suliba menni, legszebb heteim lennének hosszú idő óta.
2020. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ezt így leirtad, főleg hogy semmi köze a kérdésemhez, itt mindenki meghallgat! Add ki magadból bátran a szófosást, ezért tettem fel a kérdést...


Elhiszem h szar magányosnak lenni, de ne nyissunk már off topicot. Benne is van a szabályzatba. Senkit nem érdekel, hogy a karanténban ki mit csinálna meg hogy vakarná seggét és csészné el az időt sorozatokkal meg milyen depis lenne.


Ha beszélni akarnak róla, tegyenek fel egy másik kérdést, a magány topicba.


Köszönöm!

2020. márc. 1. 09:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem félek tőle.


Egy kis érdekesség.


[link]


[link]



Az első cikk, valahogy nem ekkora szenzáció, és félelem.

Vajon miért?


Naponta 35 ezer vs 3-4 hét, 2-3000...


Na melyik a több?


Én nem a corona virus miatt félnék.

Inkább az emberek egymás iránti morális felfogóképessége miatt.

Persze mindenki a saját kis életét, rokonságát félti. El sem hiszi mindaddig, míg szembe nem jönnek ettől sokkal nagyobb problémák.

Pl mint az, hogy menyi ideig elég még a víz?

Mennyi ideig tud táplálni minket a bolygó?

Mikor tör ki egy újabb világháború, pár megborult idióta felsővezrtő miatt.


Korona vírustól ezekhez képest semmi.

2020. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!