Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A probléma a következô, elég...

A probléma a következô, elég gyakran van tüszős mandulagyulladásom, kérhetem a háziorvosomtól hogy vetessük ki?

Figyelt kérdés

Havonta legalàbb egyszer elôfordul hogy tüszős mandulagyulladásom van,rendszerint antibiotikum nélkül nem is javul, jelenleg egy egyszerű torokgyulladásból alakult ki hiába vettem rá gyógyszert,gennyes foltok jelentek meg rajta és a nyirokcsomóim is megduzzadtak.

Az lenne a kérdés hogy én kérhetem e a hàziorvosomat hogy ki vetessük a manduláimat?


2020. márc. 4. 00:29
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvosnak a tanácsát kérheted, de ő ezt nem dönti el, menj Fül-Orr-Gégészetre és ott majd segítenek ebben.
2020. márc. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!