Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula kivétel felnőtt...

Mandula kivétel felnőtt korban, gyakori mandulagyulladás esetén?

Figyelt kérdés

Évente egyszer minimum, de talán inkább kétszer is összeszedek egy tüszős mandulagyulladást. A jelenlegi már egy hete tart és egyáltalán nem akar javulni. Nagyon unom már minden évben ezt a hajcihőt és akármit csinálok, úgysem tudom megúszni.

Ha kiszedetném a mandulámat (27 éves vagyok), akkor a jövőben megúsznám a betegségeket, vagy csak a mandulám helyett másra menne rá egy ilyen fertőzés?



2020. márc. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem csak mandulagyulladás okozhat. Én amúgy 26 évesen szedettem ki ugyan ezért ami neked van, és azóta nagyon ritkán vagyok beteg. Persze nem tudom megjósolni hogy nálad mi lesz, de én a magam részéről örülök hogy kiszedettem. Maga a műtétn közben ébren voltam, de érzéstelenítés miatt semmit nem éreztem.
2020. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En pont a masik veglet vagyok, 22 evesen vettek ki es minden evben ugyan ugy elkapom a torok gyulladast de nagyon durvan. Most is 1 het antibiotikum es tarsai vannak.
2020. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mandula az elsődleges szerv amely beteg lesz. Ha kiszeded ez a védelem nem lesz már többet, tehát a betegség lejjebb megy.
2020. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!