Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tippeltek mikor zárják le...

Mit tippeltek mikor zárják le Budapestet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 10:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyébként az ebola bár jóval magasabb halálozással bír, de éppen ezért is és még pár járványügyi ok miatt jelentősen kisebb kockázattal bír globális szinten mint a COV.


A spanyolnátha halálozási rátája is csak 0.5-0.8 volt...


Szóval ha a COV-ot elengednénk, és lefertőzne tényleg 60%-nyi embert, akkor könnyen végezheti 135 millió halottal ami duplája a spanyolnáthának. Persze csak öregeket öl, az nem számít "éltek már eleget".

2020. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ezt én se értem. "Csak" idősek halnak bele, és?? Én speciel nem szeretném, ha szeretett nagyszüleimnek baja esne. Úgy gondolom, nekem nem lehet komoly bajom a vírustól, életerős vagyok, de ettől még komolyan kell venni, hogy vissza lehessen szorítani, mert nem szeretném ha mások, köztük a szeretteim belehalnának.

Hihetetlen hogy sokan csak azért veszik félvállról, mert há' én úgyse halok bele...

2020. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, de az ebolajárványok nagyrészt a borzasztó temetkezési szokásoknak, durva vízfertőzöttségnek, és mindenféle állat felfalásának köszönhető.


Részint ezért érinti Afrikát főleg.

2020. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A rendbontókat kitiltották három évre, és hamarosan ki is toloncolják majd őket.
2020. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!